Kaj za večerjo??? (naj je zelo enostavno!!!!)

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. nov 2012 7:38

Marlon, ko že toliko infotov o sebi trosiš, koliko pa tehtaš? Ker glede na tvoje ljubezensko razmerje s hrano - o katerem nas promptno obveščaš -  nekako kličeš weightwatcherse na obisk.

Vendelina jr.

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

17. nov 2012 8:00

Vendelina (jeeee, končno prav napisal!! In ne, nisem copy/pajstal ), če vam povem o svojem stanju, boste 
A. nikoli verjeli
B. padli na rit. 

To kar pišem in pripravljam ter pečem in kuham je eno, kar pa konzumiram pa drugo....

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. nov 2012 9:26

Sem prebrala v nekem postu, da si suh kot trlica, a imam prav? Upam, da ne boš užaljen, ampak enim gre vse na špeh, enim pa... prepuščam vaši domišljiji. 

MBrando, na Kulinariki se vsi tikamo, to je pravilo. Meni je všeč.

 

naor

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

17. nov 2012 9:47

naor je napisal/a:

Sem prebrala v nekem postu, da si suh kot trlica, a imam prav? Upam, da ne boš užaljen, ampak enim gre vse na špeh, enim pa... prepuščam vaši domišljiji. 

MBrando, na Kulinariki se vsi tikamo, to je pravilo. Meni je všeč.

 



naor



Prelepo! Pol pa se tikajmo. A vedite da vas vse MAX. spoštujem, a bom se podredil večini. Tudi tebi vračam  ter podarjam

Ja, trlica sem ja..dolga zgodba.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

17. nov 2012 11:28

Hvala za info, MBrando. Me zelo mika nakup, sploh ker praviš, da so šejki zelo kremasti (to obužujem) :)

 

Cinnamon Stick

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. nov 2012 9:21

Marlon, ne mi, prosim, vsega povedati, prav?

Vendelina jr.

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. nov 2012 5:40

Cinnamon Stick je napisal/a:

Hvala za info, MBrando. Me zelo mika nakup, sploh ker praviš, da so šejki zelo kremasti (to obužujem) :)

 



Cinnamon Stick



ENAKO in JA, priporočam. Sicer je tale pistacija malo slabša kakovost. Ti pa priporočam ALL IN 1 PROTEIN, kateri je sedaj še v akciji do konca novembra. Mega dober nakup, glede na to koliko daš za 3kg posodo!
Če pa dodaš v te šejke še žlico kokosove moke + žličko lanenega ali makadamijevega olja, ter zmešaš z mešalnikom, pa boš imela takšne šejk, da bo že kot malta :D

Vendelina jr.: DEAL! 


V ned.: En čajček za pomiritev želodca po tisti pizzi iz VERDI VERDI-ja. Majkemi. Če nisi več vajen moke in vseh tistih maščob, je to sila velika obremenitev za želodček, hihi. Nisem baš dobro spal

Včeraj: Zeleni čaj + 1/2 čoko-jabolčnega-rožičevega-orehovega muffina

Danes: Preostanek muffina + ČAJ ali ŠEJK.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. nov 2012 5:45

V sredo: Črni čaj, kokosov poljubček ter ingverjev piškot. Domače,domače. Ingverjevi so mi hit leta in jih pečem non-stop :D. Obožujem kekse iz kosmičev!!

Četrtek: čoko jagoda enzy beljakovinski šejk mešan s polovico riževega mleka ter vodo + ingverjev piškot

Danes: Črni čaj + kos skutine pite.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 406

23. nov 2012 8:05

MBrando, po katerem receptu pa pečeš ingverjeve piškotke? Bi poskusila...

eta

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. nov 2012 8:33

eta: po enem eko  receptu. Ostalo, kateri se najdejo po knjigah in internetu mi ne odgovarjajo, ker si čisto preprosti in iz moke; pač piškoti.
Tile pa so mi über všečni, saj obožujem kosmiče, pikantnost ingverja, dodatek meda itd...
Prav nekaj, hmmm, bolj posebnega, da daš na mizo ob kavici ali čaju.

Ti pošljem na zs.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti