Knjiga odpusti mi nataša

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

tema odprta - 12. nov 2012 16:19 | ogledi: 9.223 | odgovori: 12

Že nekaj časa iščem knjigo avtorja Sergeja Kurdakova Odpusti mi Nataša. Izdala jo je Celovška Mohorjeva založba leta 1996. Knjiga je že nekaj let razprodana in je ni mogoče nikjer kupit. V antikvariatih sem se že zanimala, pa so mi rekli, da je to ena bolj iskanih knjig in jo bom težko dobila.

Lahko jo dobim v knjižnici (sem si jo dejansko že sposodila), vendar pa bi jo rada kupila, ker sem od očeta dobila namig, da bi jo rad imel za rojstni dan.

Mogoče pa ima kdo od vas "kulinaričarjev" to knjigo doma, da se mu na njej nabira prah in je ne potrebuje. Z veseljem bi jo odkupila, če bi jo bil pripravljen prodat.

Hvaležna bom za vsak namig kje bi navedeno knjigo lahko dobila oz. kupila.

 

 

 

Lotti

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

12. nov 2012 16:25

Če je izšla pri Mohojevi družbi, bi jo mogoče dobila v Slomškovi knjigarni, v Mariboru, na Slomškovem trgu.Pokliči, povprašaj, mogoče ti jo celo pošljejo po pošti.

kvačkarica

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

12. nov 2012 16:28

Že preverila. Vseeno hvala za nasvet... Vendar se navedene knjige v knjigarnah že več let ne da dobit, ker je razprodana. Ponatisa pa ne načrtujejo... Preverila pri založbi...

Lotti

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. nov 2012 19:58

Ali mu je odpustila ?

F r i n a

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

13. nov 2012 14:13

Frina -  preberi in se prepričaj ,zame je bila zelo kruta in žalostna zgodba.

Engie

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

13. nov 2012 15:04

Kaj če bi na Bolhi povprašala, mogoče pa komu doma leži. Sicer ne bi bila nova, pa kljub temu....veliko sreče.

kvačkarica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. nov 2012 15:10

Frina, nikoli več je ni videl. Samo toliko.

Bi bilo pa zanimivo izvedeti, kaj se je z Natašo Ždanovo zgodilo po vsem tem. Ker če ne bi bilo Sergeja Kurdakova, zanjo verjetno ne bi vedeli. Ko sem vtipkala njeno ime v strička gugla, mi je sicer vrglo ven malo morje podatkov in precej žensk z enakim imenom, ampak zvedela nisem nič novega.

 

Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. nov 2012 6:27

Saj ta izdajatelj še obstaja in ima verjetno kak izvod - jaz bi se, če bi bila taka želja, pojavila na sedežu v Celovcu in vprašala.

Vendelina jr.

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

14. nov 2012 7:28

Knjige se ne da dobit, niti direktno pri njih ne, Vendelina jr.. Sem jih že kontaktirala na vse možnih naslovih in kontaktih. Tako njihovo zastopništvo v Ljubljani, kot direktno založbo v Celovec pa je njihov odgovor povsod enak, knjiga je razprodana, ponatis ni predviden, poskusite v antikvariatih... Tako da žal...

Pa upanje umre zadnje... Mogoče se mi v kakem antikvariatu vseeno nasmehne sreča, čeprav mi povsod kamor kličem, pravijo samo da mi želijo veliko sreče pri iskanju, ker naj bi bila to ena bolj iskanih knjig v antikvariatih, pa še malo da jih je...

Lotti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti