Boschov mum

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. nov 2012 14:05

Ja, saj res, naše babice so bile doma in niso nič delale, le tu in tam kakšno pecivo spekle. In moj odgovor je ciljal na to, da trdiš, da je kvaliteta orodja tista, ki odloča o tem, kako dober je končni izdelek.

Kar se mene tiče, si kupi (ali pa ne) mešalnik, zgodba o tem, kako smo mi toooooooliko bolj obremenjeni kot naše mame, babiuce, prababice v naših letih pa pri nekaterih morda, pri mnogih pa zanesljivo ne zdrži vode.

Dan je imel in ima vedno 24 ur, njim ni pralni stroj pral perila, pomivalni pomival posode,.....še mnogo je tega, kar so počele, pa nam (skoraj) ni treba.

Imam MUM, takega, 500w, čez glavo mi je zadosti močan, imam tudi mešalnik, tak, ročni mikser. Uporabljam pač tistega, ki je za konkretno opravilo bolj primeren. Bi pa preživela tuzdi brez obeh.

rimljanka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. nov 2012 15:34

zato je pa naša oma delala bolj štrudle, potice pa pite pa to.. ko ni blo treba stepat :D

če si se odločila da kupiš mašino in ročno že imaš, potem je kupi. saj testo pa super gnete. s tem da jaz bi kupila takega z rostfrei posodo, ki po dnu nima plastike, kot jo je imel prejšnji mikser.

Anansie  

član od: 30.4.2005

sporočila: 194

9. nov 2012 16:33

jaz imam muma-čisto prve serije, star je 8let. Dela perfektno, stepe mi tudi čvrst sneg, naravnost ga ljubim :) posodo lepo fliknem v pomivalca in ni nobenih problemov. Vse delam z njim, ročnega nimam več v hiši.

Anansie

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

9. nov 2012 19:20

spagon je napisal/a:

Jaz imam tega in se super obnese pri normalnih do velikih količinah. Če pa stepam samo en ali dva beljaka oz. malo sladke smetane, ne stepe nič. Tako da moram imet še vedno ročni mikser za take mini zadeve. Je pa super za kvašeno testo, pa za biskvitno, za šejke, smutije,...

Vedno preklinjam, ko delam Schillerjevo torto, ker delam vsak oblat posebej - se pravi, dve jajci, dva beljaka, skratka, zelo majhne količine in mi tale stroj ne more čisto nič pomagat.

Skratka, jaz si kljub tejle hudi rdeči mašini svoje kuhinje ne predstavljam brez enega simpl ročnega mikserja.

 



saša

Samo eno vprašanje malo mimo: zakaj pa delaš vsak oblat posebej? Ne bi šlo, da bi recimo naredila po dva?

peter

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. nov 2012 20:34

Tako kot je odgovorila bannanna, plus to, da je biskvit brez moke - je mandljev in se rad lomi.

 

 

saša

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

10. nov 2012 11:24

Ne, mislil sem, da zamešaš za dva oblata, odtehtaš enega in ga spečeš in potem še drugega. Ne bi šlo?

peter

zala36  

član od: 8.9.2008

sporočila: 65

19. nov 2012 19:44

končno sem se odločila in kupila MUM 54230. upam, da bom zadovoljna.

 

hvala vsem za mnenja

 

lpm

zala36

ana9  

član od: 11.9.2012

sporočila: 49

4. okt 2013 13:37

tudi mene mika tale aparat zadnje čase,

http://www.merkur.si/aparati/pomoc-pri-kuhanju/kuh

edino malo ste me prestrašli da s treh jajc recimo ne stepe dobro snega....

ali kdo ve je dokupljiva dodatna posoda da imaš recimo ene za beljake druge za rumenjake? verjetno klasične plastične nemoraš gor postavit ?

 

ana9

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

4. okt 2013 15:52

MUM je zakon. Pri meni sta v redni uporabi oba mešalnika, MUM in ročni. Kadar imam kakšno pekarsko akcijo, oba laufata na polno. Medtem, ko MUM stepa, lahko jaz z ročnim pripravljam že kaj drugega. Jaz sem zadovoljna.

Z njim stepam tudi samo en rumenjak za polovično porcijo titamisuja in ga čist fajn stepe.

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti