Boschov mum

zala36  

član od: 8.9.2008

sporočila: 65

8. nov 2012 20:22

torej ne bo nič z nakupom, ker ročni mešalnik imam in če  MUM ne stepe snega do konca, potem se mi nakup ne splača

zala36

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. nov 2012 7:15

zala36 je napisal/a:

torej ne bo nič z nakupom, ker ročni mešalnik imam in če  MUM ne stepe snega do konca, potem se mi nakup ne splača



zala36

Ne bit , a veš, kolk denarja boš pršparala!!!!!

lp

cervus

zala36  

član od: 8.9.2008

sporočila: 65

9. nov 2012 8:29

to že, ampake vse je lažje delat in tudi končni izdelek je bojši če imaš kvatitetno orodje

zala36

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

9. nov 2012 8:44

, pri tej hiši pa res nihče ne posluša moških....

(pa bi včasih prav prišlo, kot na primer pri MUM-u)

lp



mzm

Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 09.nov 2012 08:45

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. nov 2012 10:55

zala36 je napisal/a:

to že, ampake vse je lažje delat in tudi končni izdelek je bojši če imaš kvatitetno orodje


zala36

Vsaj z drugim delom stavka se ne strinjam. Po tej logiki naše babice ne bi mogle peči dobrih peciv.

rimljanka

Trnovo  

član od: 9.5.2007

sporočila: 13

9. nov 2012 12:00

Jaz sem z MUM-om zelo zadovoljna že več let in ga bi v kuhinji zelo pogrešala. Sneg se vedno lepo stepe in prav nič počasneje kot v vrtljivi posodi.

Najboj pa mi je všeč, da mi pri večini peciva ni potrebno posebaj stepati beljakov in rumenjakov, saj MUM s najširšo metlico odlično stepe celo jajce.

Trnovo

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. nov 2012 12:35

Jaz imam tega in se super obnese pri normalnih do velikih količinah. Če pa stepam samo en ali dva beljaka oz. malo sladke smetane, ne stepe nič. Tako da moram imet še vedno ročni mikser za take mini zadeve. Je pa super za kvašeno testo, pa za biskvitno, za šejke, smutije,...

Vedno preklinjam, ko delam Schillerjevo torto, ker delam vsak oblat posebej - se pravi, dve jajci, dva beljaka, skratka, zelo majhne količine in mi tale stroj ne more čisto nič pomagat.

Skratka, jaz si kljub tejle hudi rdeči mašini svoje kuhinje ne predstavljam brez enega simpl ročnega mikserja.

 

saša

lucys  

član od: 29.10.2009

sporočila: 111

9. nov 2012 12:49

Sama sem z MUM-om tudi ZELO zadovoljna, je praktično vsak dan v uporabi že osem let! Nikoli se mi še ni pripetilo, da kakšne stvari nebi stepel. Najbolj mi je všeč, da stepa sam, sama pa med tem časom postorim kaj drugega! Bi ga zelo pogrešala, če bi se pokvaril. Nimam ročnega mikserja.

lucys

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

9. nov 2012 13:11

Tudi jaz imam podobnega kot na zgornji sliki in je super. Za majhne količine pa imam en čisto navadni mikser, ki mi je itak ostal že od prej. Ponavadi uporabljam kar oba hkrati, če je treba narediti posebej beljake. Dokler on meša rumenjake in sladkor ipd., jaz z ročnim pripravim sneg iz beljakov. Za kvašeno testo je pa tudi nepogrešljiv. Najbolj je fajn to, da se on pridno matra, jaz pa zraven pripravljam ostale stvari in jih dodajam po postopku.

zala36  

član od: 8.9.2008

sporočila: 65

9. nov 2012 14:00

rimljanka je napisal/a:

zala36 je napisal/a:

to že, ampake vse je lažje delat in tudi končni izdelek je bojši če imaš kvatitetno orodje


zala36

Vsaj z drugim delom stavka se ne strinjam. Po tej logiki naše babice ne bi mogle peči dobrih peciv.



rimljanka

 

vem, da so babic pekle dobro pecivo, tudi moja stara mama jih je, ampak ona ni bila v službi cele dneve in se je peki lahko bolj posvetila, kar me  pri MU-u privlači je tudi to, da bi jaz lahko medtem postorila še kaj drugega, kot navaja večina uporabnic aparata

zala36

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti