Premalo pečen biskvit

tisa55  

član od: 1.11.2012

sporočila: 75

tema odprta - 1. nov 2012 9:31 | ogledi: 10.131 | odgovori: 3

Prosim za nasvet. Včeraj sem spekla sem biskvit z orehi, ki pa je kot izgleda premalo pečen, čeprav sem ga pekla 10 minut več, kot je navedeno v osnovnem receptu. V bistvu izgleda nekako moker. Ker mi ga je škoda zavreči, bi ga rada uporabila kot dodatek za kakšno drugo pecivo, ki bi se seveda moralo peči. Ima kdo kakšno takšno izkušnjo ali predlog?

tisa55

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

1. nov 2012 9:41

ali je samo moker ali ima okus po surovem? če je okus okej, bi jaz naredila kakšne ježke ali rumove kroglice, z dodatkom zdrobljenih keksov in ruma. Ali pa cake pops: kroglice na palčki.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. nov 2012 9:46

Lahko ga pa narežeš na tanke rezine in ga popečeš v pečici. Dobila boš nekakšen biskvitni prepečenec oz. različico domačega prijatelja.

lp

cervus

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

2. nov 2012 8:32

 

Po mojem ga lahko še malo spečeš ali pa tako kot je predlagal/a elaphus narežeš na rezine in popečeš.

trac

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti