Poplave..

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. nov 2012 22:31

Mygrace je napisal/a:

Dostikrat si kdo misli "Eh, ne bom samo ene deke nosil.." Pa pomaga tudi ena dekca ali en pulover. Če bi vsako gospodinjstvo v  Ljubljani recimo podarilo samo po eno dekco, je to takoj ...koliko...? Nekaj deset tisoč? Sto tisoč?

Tko da......kar veselo na delo, se nabere



Mygrace

Seveda če poplavljenci niso iz vrst tistih, ki še celo v hotelu (kadar si ga po spletu okoliščin seveda privoščijo na tuj račun) zahtevajo čisto nov in še neuporabljen štramac.

Tko da...

 

nola

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. nov 2012 7:35

Zadnjič sem napisala, kako me je pretresla fotografija gospoda in psa, ki sta plavala, da sta si rešila kožo. V petek so ju pa pokazali že na suhem. Prizor, ko se hvaležni kuža stiska k svojemu gospodarju in ga le-ta prijazno boža, je vreden zlata. 

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. nov 2012 7:39

Delo in Dnevnik sta imela na isti dan podobno  pretresljivi naslovnici: Delo možaka, ki rešuje psa, Dnevnik pa moškega z majhno muco v naročju, in prav tako do pasu v vodi. Izraza na njunih obrazih sta povedala vse.

 

 

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. nov 2012 8:02

Ja, res Mamamia, v teh surovih časih kot jim mnogi rečejo, so taki prizori balzam za dušo. In tudi zavedanje, da ljudje le nismo tako grobi.

 

naor

branka171

sporočila: 218

11. nov 2012 10:49

.. in informacija za vse, ki bi podarili pohištvo ali večjo stvar. Pošta Slovenije na brezplačni Številki  080 14 10 sprejme vaš naslov, pridejo iskat in odpeljejo na zbirno mesto oz. kamor želite. Preverjeno.

branka171

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

13. nov 2012 14:42

No bom opisala izkušnjo, ki jo je imela prijateljica, ki je hotela darovati stvari. Angažira par ljudi, naberejo na kup stvari. 2 televiziji, hladilnik, oblačila od A do Ž vsa raznoraznih blagovnih znamk, posteljnino, brisače... Ogromno stvari. Vsa navdušena pokliče neko gospo, ki naj bi zbirala stvari za ljudi, ki so jih prizadele poplave, da ji pripelje vse skupaj, ta pa jo najprej vpraša katere znamke pa je hladilnik in televizor?  Je rekla, da se tako slabo še ni počutila in je vse skupaj odpeljala na karitas.

Lila Roza

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. nov 2012 14:50

Lila Roza, po enem primeru naj zdaj umerimo vse, ki zbirajo za druge? daj no, ni korektno, res ne, da tak primer izpostaviš, a drugih, pozitivnih, svojih, pa nimaš?

rimljanka

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

13. nov 2012 18:06

rimljanka je napisal/a:

Lila Roza, po enem primeru naj zdaj umerimo vse, ki zbirajo za druge? daj no, ni korektno, res ne, da tak primer izpostaviš, a drugih, pozitivnih, svojih, pa nimaš?



rimljanka

 

Ja pričakujem, da zaradi mojega pisanja ne bo nihče več daroval ljudem v stiski. Sem samo opisala situacijo, ki se je zgodila v moji bližini. Seveda imam tudi svoje pozitivne in tudi negativne izkušnje. Predvsem zaradi negativih, se ne udeležujem več takih akcij. Pomagam pa z denarnim prispevkom in nimam problemov s tem.

Lila Roza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti