Mačji jeziki

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

tema odprta - 27. okt 2012 16:59 | ogledi: 6.611 | odgovori: 9

Ali lahko mačje jezike spečem v parni pečici?

Nikita

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

28. okt 2012 3:49

Bodi prijazna in prevedi. O čem sprašuješ?

jovita

kozamurnik

sporočila: 2311

28. okt 2012 4:43

To ni namenjeno samo nikiti, ampak vsem novodobnim puncam in fantom, ki se jim tako mudi, da si ne vzamejo nekaj sekund več za za en prosim ali hvala.

Pa še: vi tako po domače, na brzino, ostali pa naj si jemljejo čas z ugibanjem, kaj bi spoh radi povedali?

Ne bo šlo . 

 

murnik

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. okt 2012 5:02

kozamurnik je napisal/a:

To ni namenjeno samo nikiti, ampak vsem novodobnim puncam in fantom, ki se jim tako mudi, da si ne vzamejo nekaj sekund več za za en prosim ali hvala.

Pa še: vi tako po domače, na brzino, ostali pa naj si jemljejo čas z ugibanjem, kaj bi spoh radi povedali?

Ne bo šlo . 

 



murnik



Agree!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

28. okt 2012 5:47

Nikita, po moje ne. V parni pečici se po moje bolj kuha oz. pari kot peče - to pa so keksi in morajo biti suhi in krhki. Sicer pa če imaš na razpolago slućajno obe pečici, poskusi in boš sama ugotovila.

lep dan

tedyka

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

28. okt 2012 6:02

Hvala za odgovor tedyka! Saj jaz nisem spraševala nepoznavalcev, ampak tiste ki so objavili ali vedo kateri recepti so objavljeni na kulinariki. Jaz vedno odgovorim samo na vprašanja za katere vem odgovor in se ne vmešavam v pogovore  pri katerih ne poznam ozadja.

Nikita

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

28. okt 2012 7:43

Ampak vseeno paše zraven še kakšna vljudnostna fraza, če si že odprla za to novo temo. Sicer pa bi to vprašanje spadalo pod recept, kjer tečejo debate "poznavalcev" recepta...

Polna luna bo, smo zajedljivi in sitni

Čimprej zapreti temo, da ne bo

čoko

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

28. okt 2012 7:53

čoko je napisal/a:

 Sicer pa bi to vprašanje spadalo pod recept, kjer tečejo debate "poznavalcev" recepta..čoko

Kje pa so obvestila o novem prispevku pod receptom čoko?

Nikita

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. okt 2012 8:17

Če sprašuješ tiste, ki so objavili, ali tistega, ki na pament ve za vseh 10000 receptov, potem vprašaj tistega, ki je objavil ali tistega, za katerega veš, da ve, ne pa na forum. To je najhitrejša pot do odgovora. Sicer bi najbrž tudi "tisti" bil vesel kakega prosim in hvala. 

Pa še glede zadnjega vprašanja (ki vsaj name deluje še bolj pišmevritično kot prvo) - obvestila, kolikor se spomnim, pridejo. Pa kaj pričakuješ? Saj se marsikdo kdaj rad potrudi in poišče kak odgovor za koga drugega, sploh, če tema tudi njega samega zanima - ampak čisto vedno za čisto vsakogar pa res ne. Mogoče je pa zato tako dolgo trajalo.

Sonja

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

28. okt 2012 8:46

HVALA Sonja, ker si mi povedala, da pridejo obvestila o odgovorih pod recepti, ker to kar vsi ostali (razen mene) na kulinariki vedo. Naslednjič bom napisala pod recept, da vam ne bom odvzemala prostora na forumu. 



Nikita

Sporočilo je spremenil(a) Nikita dne 28.okt 2012 18:58

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti