Učbeniki in delovni zvezki, tudi kuharske knjige za program slaščičar

tancy1984  

član od: 13.6.2007

sporočila: 76

tema odprta - 26. okt 2012 18:26 | ogledi: 6.839 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

 

Ker sem se za naslednje leto odločila, da se bom vpisala v program slaščičar - prekvalifikacijo poklica, me zanima, če ima kdo kakšne učbenike in delovne zvezke za ta program odveč, ali pa da mi pove vsaj naslove le teh. Rada bi se že prej malo učila ( letos so imeli polno kapaciteto in se nisem mogla vpisati ) in se pripravila, glede na to, da je to učenje na domu in hodiš samo na izpite. Če bi mi znal kdo pomagati, bi bila zelo vesela. Hkrati pa tudi, če ima kdo kakšne kuharske - slaščičarske knjige, da jih ne rabi več, bi bila zelo vesela. LP

Tanja

barby.p  

član od: 14.4.2008

sporočila: 24

26. okt 2012 19:17

Kam si se pa vpisala? Če si se vpisala na BIC v Ljubljano na izobraževanje odraslih dobiš vse zapiske tam ,vsaj tko so meni rekli. Sicer neki plačaš ampak niso tolk visoke cene :)

barby.p

tancy1984  

član od: 13.6.2007

sporočila: 76

26. okt 2012 19:49

Vpisala se bom v Šentjur, niso mi pa dali nič točnih informacij še... samo za letos sem bila prepozna za vpis, ker je bilo polno, potem pa mi tudi niso nič povedali... edino to, da se šolam sama in hodim na izpite, pa da pride okoli 1000 eur za oba letnika... Ostalo pa nič...



Tanja

Sporočilo je spremenil(a) tancy1984 dne 26.okt 2012 19:50

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. okt 2012 20:36

Tancy, kolikor poznam tisto šolo, vem, da so vsi zaposleni izredno prijazni in pripravljeni pomagati. Torej ti svetujem, da greš tja, kjer si se vpisala in povprašaš, če si lahko učbenike, ki jih potrebuješ, priskrbiš kar na njihovi šoli. Izgubiti nimaš nič, pridobiš pa lahko učbenike .

lp

cervus

tancy1984  

član od: 13.6.2007

sporočila: 76

27. okt 2012 13:26

super.... se bom pozanimala če se da prej dobiti ... hvala

 

lp

Tanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti