Domače pecivo v mariboru in okolici

Esis  

član od: 14.3.2006

sporočila: 67

tema odprta - 13. okt 2012 18:20 | ogledi: 10.133 | odgovori: 2

Pozdravljeni!

Ker zaradi pomanjkanja časa ne bom uspela speči peciva, ki ga potrebujem za slavje že konec naslednjega tedna me zanima ali kdo ve, kje bi ga lahko kupila. Želim takšno tapravo, domače drobno pecivo. V mislih nimam navadnih keksov, pač pa kakšne rezine velikosti minjona. Bi kupila v slaščičarni, vendar se mi zdi, da ima pecivo v slaščičarnah vse enak okus...Hvala!

Esis

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. okt 2012 19:33

Slaščičarna Pika nogavička, Hočko Pohorje. Več sem ti na zasebno pošto poslala.

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. okt 2012 6:48

Lahko potrdim. Smo jih imeli zadolžene na poroki pred mesecem dni. 
So pa znani daleč naokoli. 
Edino, nam, kateri smo vajeni vsega rjavega, so zadeve presladke in predeftik, kot radi porečejo na severu. Oz. preveč za nas, askete. Drugače pa izgled, kvaliteta, raznovrstnost okusov. Ufff. 
Kolega pa še hvali njihov veliki kolač. Moram tudi tega enkrat sprobat. Domač kruh + domača skuta + domača marmelada in skleda domačega mleka...


Še sedaj pa imam nekaj njihovih različnih kock v zamrzovalniku. Z hude čase, če morda kdaj ne uspem pečt :D

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti