Ideje za darila domače izdelave

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. okt 2012 15:21

Si predstavljaš Vanja, kako dolgo bi se jaz tole darilo spravljala čistit?

zeta

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. okt 2012 15:30

zeta je napisal/a:

Si predstavljaš Vanja, kako dolgo bi se jaz tole darilo spravljala čistit?



zeta

 

Eh, Zeta, za "kazen" take obdarovalce obdariš s kačo, podgano ali čim podobnim.

Moram povedat, da so meni Idrijske čipke čist cart.

 

 

Vanja

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. okt 2012 15:31

Se smejem!

zeta

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. okt 2012 15:40

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 

Eh, Zeta, za "kazen" take obdarovalce obdariš s kačo, podgano ali čim podobnim.



Vanja

Moram rečt, da sem ogorčena!!!!!!

lp

P.s. Dejte no, a ste že kdaj videle prašna drevesa? Ko dežuje, tole stanovanjce pač preneseš pod milo nebo .

cervus

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. okt 2012 16:05

Ja, res, vtikač iz vtičnice, pa pod dež z njim.

zeta

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. okt 2012 16:26

Zeta, zdaj se pa jaz

 

Moderatorka nas bo kmalu po prstih za , ampak vseeno: Vsaj enih 8, 9 let sem imela v hiši Benjamin figovca, ki je bil visok ene 3 metre. Ene 2 do 3 krat na leto je šel ali ven na dež ali pod tuš (je bil kar podvig), da sem z njega očistila prah. Potem mi je enkrat preseglo in sem ga porezala ter dala v smeti (organske). Med rolanjem lonca naokoli se je le ta obkrušil, tako da je končal v smeteh. Sem bila pohvaljena.   Aja, enkrat se je pri hiši "zbiralo" steklenice za pivo (vsaka je bila drugačna), ki so bile postvljene po vrsti ko hiše v Trsti na kuhinjskih elementih. Na srečo smo se hitro selili in so vse romale v reciklažo.

Vanja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

18. okt 2012 17:19

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

piet je napisal/a:

hehe, Vanja, tvoje vprašanje je za obdarovanca s tako hiško ama popolnoma nepomembno



piet

 

Me je Zeta prehitela s komentarjem o obdarovancu/obdarovalcu.

 

Če bi jo jaz dobila (oz. moj otrok), bi na tik-tak končala na e-bay. Prvič zaradi čiščenja, drugič, ker mi je totalno creepy.

 

 

 



Vanja



Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 18.okt 2012 15:11

Ja, meni se zdi tudi popolnoma grozljiva, če pustimo ob strani dvomljivi dekor, se mi zdi, da so stopnišča in vrata, ki ne vodijo nikamor zanesljiva pot do nočnih mor.

Kar se pa tiče lovilcev prahu, me pa več kot toliko ne motijo - vsaj dokler je jasno, da so, kot vsi mi, minljivi in zamenjivi in da bodo, ko bo nanje sedlo dovolj nesnage, pristali v škavacu.

Mi je prav zato všeč kulinarika in prav rada in z lahkim srcem aplavdiram vsem sladkornim umetnijam, ne glede na njihovo grobo gazenje po vseh ravneh kulinaričnega, likovnega in še kakšnega dobrega okusa, saj vem, da se bodo, če si dovolim parafrazirati  Malherba - ils ont vecu ce que vivent les roses, l'espace d'un matin - ko bo potekel njihov čas, bolj ali manj dostojno umaknile z miz in iz hladilnikov.

 

 

 

nola

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

18. okt 2012 19:59

Vedno bolj se mi zdi, da (pre)veliko forumašev in (predvsem) forumašic na večino stvari gleda z vidika brisanja prahu  ostalo je očitno zgubilo pomen...

JJ

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. okt 2012 21:13

JanisJoplin je napisal/a:

Vedno bolj se mi zdi, da (pre)veliko forumašev in (predvsem) forumašic na večino stvari gleda z vidika brisanja prahu  ostalo je očitno zgubilo pomen...



JJ

 

JJ, ženske vedno "jamrajo", kako nimajo časa zase, za rekreacijo, za svoje drage itd. NE samo, da jamrajo, tudi preobremenjujejo se s tem. Veliko se da narediti z nekaj planiranja in "POENOSTAVLJANJA" okolice, delitve dela z drugimi družinskimi člani  in s tem razbremenjevanjem življenja nasploh.

Vedno sem bila preko glave zaposlena in da bi prišla domov in brisala prah s takih in drugačnih zadev (ko pogledam na tole zgoraj me kar oči zabolijo, excuse my language) mi ni prišlo na misel. V večje veselje kot čiščenje, mi je bilo preživljanje malo prostega časa z mojima fantoma. Poleg tega je eno od mojih življenjskih pravil: KISS: Keep It Simple Stupid. Ono ta drugo je "Ni vredno kalorij", pa še kako drugo imam na zalogi. Vsakdan mi poskušajo greniti drugi (šefi, politiki, itd.) in res ne vidim razloga, zakaj bi v tem sodelovala tudi jaz.

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 18.okt 2012 21:17

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. okt 2012 23:09

zeta je napisal/a:

Za obdarovanca verjetno je kar pomembno, za darovalca pa manj ali pa skoraj nič.



zeta

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti