Ideje za darila domače izdelave

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. okt 2012 20:01

Vendelina, prosim če se vdržiš napadanja moderatorjev. Moderatorjem in administratorjem se ne ugovarja, tako je pravilo na spletu. Če te prosi, da se držiš teme, to tudi stori. Hvala.



Jernej - administrator

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

22. okt 2012 6:25

Ob branju te teme sem dobila idejo za jesensko dekoracijo mize na terasi. Odlomljeno brezovo vejo sem našla v gozdu ob nabiranju gob.

 Mislim, da jo bom nekaj podobnega uporabila tudi za na pokopališče.

 kozamurnik, hvala.

lp lučka

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

22. okt 2012 7:40

ežoj je napisal/a:

Ma tole s koledarjem se meni dopade, sam je treba slike pazljivo zbrat. Evo, jaz ponujam mojih dvanaest slik ( v glavnem v kopalkah ) take, da se bicepsi lepo vidijo, to bo pa nekaj res lepega, pa brezplačno, da se razumemo. Pa nobene erotike, ........... no, morda sam mejčken, ko sem v gatah, erdečih............

Dokler  bo hudo povpraševanje, bo morda treba kak dan počakat..........



ežoj

 

ežoj: ta erdeče bojo za decembra. Kaj pa ostali del leta?

lucka52: luštno Si mi dala idejo za aranžma. Luknje si pa zvrtala s kakšnim širšim svedrom?

 

Urša

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

22. okt 2012 8:34

Ja, s svredrom, širine 13 mm, toliko, da gredo noter epruvete, ki sem jih napolnila z vodo.

Lahko jih  zakriješ  z mahom če imaš manjše deblo in gledajo ven,  ali pa daš različne višine in samo en cvet v vsako. Pa suho cvetje, listje, plodove; za v notranje prostore recimo.

 

 

 

 

 

lp lučka

Lony247  

član od: 23.2.2012

sporočila: 38

24. okt 2012 7:43

Prosim če mi pomagate!

Letos sem dobila idejo za domača darila za božič/novo leto. Spekla bi različne vrste piškotov, ki se obdržijo nekaj časa in jih po dva vsake vrste položila v majhno kovinsko škatlico (za piškote) ter lepo zavila. Zanima me predvsem, kje bi dobila dovolj majhne kovinske škatlice, da bi bilo za približno 10-15 piškotov? Ima kdo kakšen predlog, kje jih kupiti?? Hvala za pomoč :)

Lony247

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

24. okt 2012 8:12

V Kiku sem videla manjše kovinske škatlice (so jih imeli tudi lani), samo mislim, da bi šlo noter vseeno več kot pa 15 piškotov.

Pecenka

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

12. nov 2012 13:12

Nekaj iz našega arhiva....Košarice na sliki smo naredili za prodajo na bazarju in so bile napolnjene samo z lesno volno. Za obdarovanje smo jih napolnili z bonboni ali piškotki, ravno tako kot škatle, katere smo obdelali s servietno tehniko. Ko so bile prazne, so se notri znašle kakšne barvice, razne drobnarije.... Eno leto smo delali svečnike, tudi s servietno tehniko. Letos žal, še vedno brez idej....

Brgita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti