Kje naj kuham?

pengwynka  

član od: 26.7.2012

sporočila: 4

tema odprta - 5. okt 2012 16:49 | ogledi: 9.360 | odgovori: 8

Živjo.

Že kar nekaj časa kuham po Kulinariki. Nemalokdaj sem prismodila lonce, sedaj pa je dobro, da odprem kakšno temo. Rada bi izpopolnila svoje kuhanje, a ne vem, kje se lahko prijavim na kak kuharski tečaj v Ljubljani. Po spletu nisem nič našla. Sama pa tudi nebi šla. Je še kdo za?

Hvala za odgovore.

pengwynka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. okt 2012 19:59

Poglej v revijo Dober tek, ali na njihovo internetno stran, oni imajo kuharske tečaje. Kar piše za oktober, ti lahko pošljem na zasebno pošto. Pa tudi na internetu se kaj najde.

Lep pozdrav, in dobrodošla med nami, mamamia

mamamia

pengwynka  

član od: 26.7.2012

sporočila: 4

5. okt 2012 20:00

Živjo mamamia. Hvala. Pošlji mi po zasebnem sporočilu.

pengwynka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. okt 2012 8:59

pengwynka je napisal/a:

Živjo, mamamia. Hvala. Pošlji mi, prosim,  po zasebnem sporočilu.



pengwynka

 

Beseda "hvala" ima par v besedi "prosim". In potem stavek mnogo bolj prijazno zveni.  Mnogo več se doseže, če se uporabi ta beseda. Velja v družini, družbi in službi.

Vendelina jr.

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

7. okt 2012 11:03

ja pa sej je napisala HVALA . Vendelina jr. spet se praskaš tam ko te ne srbi ;) aja...pa še moje stavke popravi da se bojo drugi znašli! ;)

mojcazala

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

7. okt 2012 11:04

aja drugače bi pa tudi mene zanimali takšni tečaji...ampak dlje kot v ljubljano nebi šla....kakšno celje mb odpade :)

mojcazala

minka2  

član od: 10.6.2009

sporočila: 123

7. okt 2012 13:14

[citat=--Trixi--]

Glede na to, da sem dobila povabilo po zasebni pošti od pengwynka na kuharsko delavnico ( 3 urno kuhanje za 59 evrov....)in nisem nikjer izrazila želje po kuharskem tečaju  mi vse skupaj smrdi po iskanju kandidatov za delavnice.....

 

Mojcazala kar na pengwynko se obrni, bosta skupaj kuhali.

 

Bi te prosila, da v bodoče uporabljaš velike začetnice, vejice in pike (nebi se piše narazen), ker je to res moteče.

minka2

SladkeSanje  

član od: 20.6.2008

sporočila: 30

1. nov 2012 9:12

Živjo!

ALi kdo ve, kako je s tečaji pri mojstru Goljatu? Ste kje zasledile termine? 
Že v naprej hvala za odgovore :)

lep pozdrav,

SladkeSanje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti