Službena pot - priprava prtljage

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

4. okt 2012 9:43

 

Pri nizkocenovnih letih je res omejitev samo na en kos ročne prtljage.

Za tri dni bi mali kovček moral zadostovati. Se da prihraniti prostor pri različnih stvareh.

Sama vedno namesto pidžame vzamem eno dolgo mikico. Preveri tudi, ali je v hotelu možno stvari oprati, ponekod si lahko izposodiš tudi likalnik.

Toaletne stvari zreduciraj na minimum (v DM-u se dobijo tista mala pakiranja, šamponi, mila ... pa so ponavadi na voljo v hotelu.)

Najbolje, da nardiš test in na kup zložiš vse, kar se ti zdi, da bi vzela s sabo, da boš imela lažjo predstavo, koliko je tega, potem pa po potrebi zreduciraj in kombiniraj. Npr. mikico, ki jo nosiš čez dan (če je seveda ni preveč škoda), lahko naslednji dan nosiš za v hlev...

trac

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. okt 2012 12:41

In ne pozabit na to, da bo(š) morala v kovček z oblekami za tri dni spakirat še ročno torbico, vsaj pri vstopu na letalo, brez katere verjetno ne boš) šla na pot.

 

mamamia

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

4. okt 2012 12:49

Po moje pa anitram ne bo potovala z nizkocenovnim prevoznikom, če sploh bo z avionom.

zeta

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

4. okt 2012 14:49

najlepša hvala za vse dokaj izčrpne in poučne odgovore, ki bodo še marsikateremu pomagali pri potovanju, pa najsibodi za dan ali dva, ali pa še precej več.

Ja res ne grem z avionom, ampak gremo z avtomobilom(ne mojim), ampak nič hudega, mogoče pa tudi avion kdaj pride na vrsto.

Še enkrat hvala in lep pozdrav,

 

 

 

 

 

 

anitram1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. okt 2012 15:57

No, za avto pa imaš lahko dva kosa prtljage, pa še kakšno vrečko poleg torbice zraven ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti