Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

tema odprta - 2. okt 2012 8:46 | ogledi: 161.719 | odgovori: 1.440

Pozdravljene,

sem gledala po forumu pa nisem zasledila te teme, če je, se opravičujem, da jo jaz ponovno odpiram, če ne, pa bi kar prešla na samo temo.

 

Torej ... nov resničnostni šov, tokrat na temo kulinarike. "Gostilna išče šefa". Včeraj se je začelo vse, na Pop-tv.

Boste spremljaje šov? Kakšno je vaše mnenje o šefu kuhinje? Meni deluje kar ostra oseba, ki ve kaj želi in se spozna na zadeve, no res da je od njega to tudi za pričakovati in mislim, da bo kar oster boj, precej seveda tudi zelo različnih karakterjev tekmovalcev.

 

Všečno bi bilo pa tudi, če bi se lahko kakšna jed, ki jo bodo tam pripravljali, dala pripravit tudi v domači kuhinji.

 

Torej, naj se šov prične, jaz ga žal ne bom mogla gledat vsakič, ampak da vsaj kaj ujamem, bo super.

 

Lep pozdrav vsem! :)

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

2. okt 2012 8:53

Takoj ko sem videla, da bo komentirala Angelca Likovič, "slovenska moralna avtoriteta" (tako so jo naslovili na POPu), sem preklopila kanal.

saša

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

2. okt 2012 9:25

spagon je napisal/a:

Takoj ko sem videla, da bo komentirala Angelca Likovič, "slovenska moralna avtoriteta" (tako so jo naslovili na POPu), sem preklopila kanal.

saša

 

spagon

Eni se pač na vse spoznajo, kako jim zavidam!!!

Oddajo pa si bom pogledala vsaj enkrat iz radovednosti.

marjja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

2. okt 2012 9:26

Že ko sem videl da se nekaj takšnega pripravlja na SLO. tleh sem vedel da takšne flaskule in voajerizma ne mislim niti podpirati, niti komentirati niti gledati. Prekratko mi je življenje, premalo ga delim z vsemi s katerimi si to želim in predvsem rajši posvetim tile 2 uri dobri knjigi, čaju in domačim keksom.
With that said, i can go now na dobro šalco velike bele kave v prijetni družbi.

Spagon: 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

2. okt 2012 9:35

Joj ampak a res ob poplavi vseh medijskih komentatorjev ne morejo najt koga drugega, kot Angelce. Mislim, res se primeš za glavo. Recimo, da jo bo za gledat "samo" ob ponedeljkih, v ostalih oddajah pa ne.

anka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. okt 2012 9:41

Eno oddajo si bom ogledala iz radovednosti, Likovičevo, ki jo imajo za neko avtoriteto (na podlagi česa, me zanima, ali res samo zato, ker se pač rada povsod pojavlja in ocenjuje v resničnostnih šovih; ali pa zato, ker je bila ravnateljica na osnovni šoli, ki jo je obiskoval nek velepomembnež???) bom seveda ob tem tudi morala odposlušat.

Me pa predvsem zanima, kako bo funkcioniral Bine Volčič, in to je razlog, da si bom ta šov enkrat sploh ogledala.

mamamia

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

2. okt 2012 9:51

mamamia je napisal/a:

Me pa predvsem zanima, kako bo funkcioniral Bine Volčič, in to je razlog, da si bom ta šov enkrat sploh ogledala.

Moram rečt, da tudi mene zelo potegne v to sam šef kuhinje :), res me zanima kakšen ima način dela in kakšne sestavine in jedi bo kombiniral v šovu :)

anka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

2. okt 2012 10:09

Jaz si bom zagotovo kaj ogledala - vsaj do takrat, ko bo v igri dečko iz naših koncev

rrr

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

2. okt 2012 11:19

Joj mene pa vedno znova negativno preseneti Lili Žagar. Žal ni za voditeljico resničnostnih šovov.

ANJA

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

2. okt 2012 11:54

anja je napisal/a:

Joj mene pa vedno znova negativno preseneti Lili Žagar. Žal ni za voditeljico resničnostnih šovov.

ANJA

 

Ja, izgleda totalno nesproščeno "narejena". Naj raje bere novice.

Začetnica

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

2. okt 2012 13:12

Evo kuhanje se je začelo-vsak se bo predstavil s svojo jedjo-zanimivo,kako nekateri osebki iz sebe delajo b......, ja,Bine jim bo dal vetra

lp



anibas

Sporočilo je spremenil(a) anibas dne 02.okt 2012 13:15

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti