Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

3. okt 2012 20:58

Ežoj, se strinjam s teboj  . Meni se pa dopade stvar, se bom morda kaj več naučila.

 

Pozdravček!

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

3. okt 2012 21:13

Meni je bila današnja oddaja všeč.

Me zanima, če je še kdo debelo pogledal, ko je Bine rekel, da v suflejih ni moke?

Od vseh jedi, ki so bile pripravljene danes, bi najraje podjela brancina v soli, bravo Zoki!

Slabo se je odrezal Branko, pri njemu ne izredno motijo neurejeni zobi. Si ne morem pomagat, ampak non stop gledam le tiste njegove škrbine.

Od komenatorjev bi rada videla med trojico Romana Vodeba. To bi bila vrhunska psihoanaliza tekmovalcev! 

Drugače pa v oddaji nastopa tudi moja bivša soseda, bom držala pesti zanjo, ker je fejst punca!
Toliko za začetek, jaz se veselim naslednje oddaje. Upam, da bodo kazali več posnetkov iz kuhinje kot iz hiše. Ta drugi del me res ne zanima preveč.

 



Vilma

Sporočilo je spremenil(a) Vilma dne 03.okt 2012 21:15

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. okt 2012 21:18

Težka je kuharska, ni kaj. Meni se zaenkrat zdi zanimivo. Edino to mi ni jasno, imajo tak komplet nožev, enega lupilca za krompir in jabolka pa ne premorejo. In se mučijo z lupljenjem. Sem mogoče kaj spregledala, vrhunske kuhinje ne uporabljajo lupilcev?

Pa še nekaj. Jaz meso vztrajno pretepem, moj dragi kuhar se pa ves čas jezi, da se to ne dela.Tudi šef te kuhinje ne priznava tolčenja mesa. Kaj pa vi, potolčete zrezke pred pečenjem ali ne?

 

 

 

 

 

naor

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

3. okt 2012 21:19

Meni je oddaja tudi všeč, ja, imam tudi jaz v mislih kuhinjski del. Je povsem nekaj drugega kot Veliki brat, pa Kmetija, pa ne vem, a je bilo še kaj podobnega. Bom pogledala z veseljem, če bodo tako nadaljevali.

zeta

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

3. okt 2012 21:24

naor je napisal/a:

...

Pa še nekaj. Jaz meso vztrajno pretepem, moj dragi kuhar se pa ves čas jezi, da se to ne dela.Tudi šef te kuhinje ne priznava tolčenja mesa. Kaj pa vi, potolčete zrezke pred pečenjem ali ne?

 

 

naor

Jaz tega nikoli nisem počela. Se mi zdi škoda mesa. Na nekaj mestih ob robovih malo prerežem, da se ne bočijo in to je vse.

zeta

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. okt 2012 21:27

Sama nisem nek hud stručko za sufle, pogledala sem recepte, eni imajo moko, veliko ne. Očitno še ni čisto jasno, kaj pravi sufle je. Mogoče nam bo zdaj več stvari jasnejših. Učimo se ves čas.

 

 

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. okt 2012 21:29

Hvala Zeta, bom morala bolj upoštevati moža kot kuharja, on tudi samo žilice prereže, da se ne meso ne frka.

 

naor

Lanaa  

član od: 14.11.2011

sporočila: 11

3. okt 2012 21:38

Tudi meni je bila današnja oddaja všeč! Najbolj zaradi šefa, Bineta! Ker je korekten, direkten, ne olepšava stvari in tudi pohvali!

Mogoče je še prezgodaj za favorita, ampak po današnji oddajo me je najbolj prepričal Jani! Totalno antipatična pa sta mi Meri in Branko (enostavno ne prenesem ljudi, ki mislijo da vse vejo).

 

Lanaa

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. okt 2012 21:50

jaz načeloma mesa ne tolčem, ker je tako veliko bolj sočno. Ali pa z veliko površino udarim, le da se izravna (beri: s kastrolco) včasih goveje zrezke, preden jih po avstroogrsko 1h mučim v vreli omaki :D Kladiva si ne bom kupila. 

Ja, tudi jaz upam, da bo čimveč kuhanja in pametnih nasvetov, da kaj finega novega izvemo. 



Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 03.okt 2012 21:51

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

3. okt 2012 22:36

Moja kuhinja je brez kladiva.

Oddaja mi je simpatična. Malo mi je žal, ker niso bolj natančno opisali receptov po katerih so kuhali. Tisti jabolčni žličniki so mi bili simpatični. Vilma tudi meni niso všeč neurejeni zobje. Urejeni zobje spadajo med osnovno higijeno in si ne morem predstavljat, da bi mi kuhal nekdo z gnilimi zobmi. 

Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti