Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Sweetness Bakery  

član od: 28.8.2013

sporočila: 225

23. okt 2015 13:05

Vesnuska je napisal/a:

Sweetnes Bakery, koliko vnaprej je pa treba rezervirati? Omg, ne morem verjeti, da greš res tja... Odkar sem gledala eno oddajo, kjer so jih predstavljali, sem totalna navdušenka.

Poročaj prosim, ko se vrneš 



Vesnuska

 

Vesnuska, eno leto vnaprej. Točno ob polnoči odprejo booking za cel mesec. Po dveh minutah so rezervacije za cel mesec polne. Tako, da točnega datuma niti slučjano nisva dobila za moj RD, bo par dni kasneje. :))

Itak bom celo reportažo naredila, vmes pa še kakšna slikica prileti. ;) Se bojim, da ne bo toliko placa na telefonu za vse slike. :))

Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. okt 2015 18:38

Sweetness Bakery je napisal/a:

Vesnuska je napisal/a:

Sweetnes Bakery, koliko vnaprej je pa treba rezervirati? Omg, ne morem verjeti, da greš res tja... Odkar sem gledala eno oddajo, kjer so jih predstavljali, sem totalna navdušenka.

Poročaj prosim, ko se vrneš 



Vesnuska

 

Vesnuska, eno leto vnaprej. Točno ob polnoči odprejo booking za cel mesec. Po dveh minutah so rezervacije za cel mesec polne. Tako, da točnega datuma niti slučjano nisva dobila za moj RD, bo par dni kasneje. :))

Itak bom celo reportažo naredila, vmes pa še kakšna slikica prileti. ;) Se bojim, da ne bo toliko placa na telefonu za vse slike. :))



Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com

 

A imaš dogovorjeno, da bodo dovolili fotkat? So zelo občutljivi na to ...

Mimogrede, a veš, da je bil tam nekaj časa na praksi en mlad slovenski kuhar, kot štipendist španske vlade, ki določenemu številu mladoh kuharjev, ki jih izberejo na podlagi testiranj (priprava španske hrane po navodilih).

Komisijo, ki je izbirala mlade kuharje, je navdušil s svojim tapasom, sicer pa je Blaž Kostanjšek študnet mariborske Višje strokovne šole za gostinstvo in turizem, mentorica za špansko "vizo" je bila Mojca Polak, prfoesorica na omenjeni šoli.

Verjetno so redki slovenski kuharji mlade generacije, ki so opravljali prakso v restavraciji s tako zvenečim menom. 

Ko se je vrnil iz Španije, je špansko veleposlaništvo v Sloveniji  pripravilo predstavitev njegovih jedi s španskim navdihom. 

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

24. okt 2015 14:15

Vse lepo in prav Mamamia, verjamem, kar si napisala samo ta perspektivni mladi kuhar doslej v šovu ni kaj dosti pokazal :( zna pa komandirati, prinesi mi to, prinesi mi ono.....delu , ki mu ni glih po godu se spretno izmika o tem da je pa skregan s higieno pa sploh na bo govoril :( To je to kar sem pri njem opazil žal, ni pa nujno, da je tako , aja, pa močno napihnjen je tudi :( meni nikakor ni za zmagovalca letošnje gostilne  mislim pa da je tudi Binći veliki vzdignil roke od njega . 

hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. okt 2015 16:51

Ne gledam Gostilne in nimam pojma, kaj se ta dogaja, dečka sem srečala na večerji, ki jo je pripravilo špansko veleposlaništvo, saj je bil njuhov "štipendist", kot sem napisala. 

 

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

24. okt 2015 17:11

Škoda, da ne gledaš , tud jaz sem od njega pričakoval mnogo več glede na njegove reference , Michelinke pa to , ampak , kot sem napisal ni se izkazal in zame je le en običajen kuhar in nič več . 

hedonist

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

24. okt 2015 17:16

[citat=--mamamia--]

[citat=--Sweetness Bakery--]

[citat=--Vesnuska--]

Sweetnes Bakery, koliko vnaprej je pa treba rezervirati? Omg, ne morem verjeti, da greš res tja... Odkar sem gledala eno oddajo, kjer so jih predstavljali, sem totalna navdušenka.

Poročaj prosim, ko se vrneš 



Vesnuska[/citat]

 

Vesnuska, eno leto vnaprej. Točno ob polnoči odprejo booking za cel mesec. Po dveh minutah so rezervacije za cel mesec polne. Tako, da točnega datuma niti slučjano nisva dobila za moj RD, bo par dni kasneje. :))

Itak bom celo reportažo naredila, vmes pa še kakšna slikica prileti. ;) Se bojim, da ne bo toliko placa na telefonu za vse slike. :))



Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com[/citat]

 

A imaš dogovorjeno, da bodo dovolili fotkat? So zelo občutljivi na to ...

 

 

 

Če malo pokukaš po forumih ima vsak pri oceni gostilne prilimano vsaj eno fotko jedi ali restavracije, tako da očitno ni tak problem.

Suzi

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

24. okt 2015 17:18

hedonist,tukaj se popolnoma strinjam s tabo.v sovu ni dal veliko od sebe

anibas

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

24. okt 2015 18:23

Če se pogovajate o Blažu, potem se tudi jaz zelo z zgoraj napisanim, tudi moje mnenje je,da se že dva meseca prav veselo šlepa in upam, da gre danes domov. Ja, letos je Gostilna res precej drugačna, pridejo pa menda danes v Gostilno člani Masterchefa, ne vsi, menda jih pride šest. 

mopsika

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

26. okt 2015 10:57

mamamia,

prosim za komentar, kaj je na drugi sliki?

Zelenjavo prepoznam. Neznana mi je posteljica in glavna sestavina na sredini.

Vnaprej hvala.

rdkapica

amanda  

član od: 20.2.2004

sporočila: 1

29. nov 2015 20:31

živjo...

 

Mene pa zanima ali se ajdo prvo skuha ali jo dam surovo pečt?

 

Hvala za odg lp 

amanda ahlin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti