Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

2. okt 2015 21:32

Nxyz se popolnoma podpisem in delim tvoje mnenje.

jaša

situla  

član od: 6.1.2012

sporočila: 45

4. okt 2015 12:59

Uh, to s herpesom in dotikanjem sem tudi jaz opazila in me je zelo zmotilo. Herpes res pride nenaročen in si ga nihče ne želi, toda dotični bi si ga moral zaradi opravka s hrano nujno s čim prekriti.

situla

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

5. okt 2015 12:28

Sem tudi tole o herpesu že sama hotela napisat. Tudi mene ne bi motilo, če se ga kuhar ne bi neprestano dotikal in potem z neumitimi rokami pripravljal in serviral hrano. Pa prste vtikal v jed, pa lizal, pa žlico v usta in nazaj v jed...... To pa je bilo tisto, kar mi je privzdigovalo želodec. Za nobeno ceno ne bi hotela poskušati teh jedi. Na forumu so v zvezi s tem ves čas opozarjali, pa s strani Bineta in produkcije kar nekaj dni ni bilo nobenega odziva, kar se mi zdi nesprejemljivo.

Sedaj je bolje, samo se nekateri še vedno občasno spozabijo...

BABI 2+2

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

21. okt 2015 19:58

Letos pa mi ta Gostilna ne potegne...s tem spremenjenim  koncetpom so šli malo mimo na POP tv-ju..tudi, kar se pogovarjamo jih manj gleda oddajo kot prejšna leta.Ok, saj razumem da je vse šov prirejen za gledalce...toda ne razumem kako lahko nadgrajujejo jedi držav, katere ne poznajo niti osnove njihove kulinarike.Ne more en njihov šef s prikazom dveh, treh jedi jih to naučit, potem pa naj oni gradijo neko višjo kulinariko.Mislim da je kot povsod, prvo osnovno znanje in šele potem lahko nadgrajuješ in to tudi  prodajaš...sploh sta na udaru japonski in ta teden, indijski ..ko ne poznajo začimb, priprave, pa kar na slepo ustvarjajo..saj tekmovalci niso nič krivi, pač delajo kar jim ukažejo...mislim da scenarij je leto bolj tko tko...iz tedna v teden bolj instant... .

Seveda je to le zgolj moje osebno mnenje, katerega šova sem se malo veselila..tako da včeraj mi ni bilo problem možu prepustit televizijo..čeprav sem bila jezna, ker je Bayern zgubil...danes pa gledamo Real Madrid, pa da vidimo...

Vrtejbenka

Sweetness Bakery  

član od: 28.8.2013

sporočila: 225

22. okt 2015 11:03

Vrtebejka, glede na 0:0 rezultat, si kaj? Zadovoljna? :))) 

p.s.

Meni tudi letos gostilna ne potegne. Smo vsako leto do sedaj šli poskusit menije in rekli, da je to za večerja za RD, letos nekako nimamo volje. Nihče ne gleda, niti otroka. Tako, da sploh ne vem, kaj se dogaja tam. Mogoče tudi za to, ker me letos mož za RD pelje na kosilo v El Celler de Can Roca. 

Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

22. okt 2015 11:23

Sweetness Bakery je napisal/a:

Mogoče tudi za to, ker me letos mož za RD pelje na kosilo v El Celler de Can Roca. 

Sweetness Bakery http://www.220stopinjposevno.com

 

V Španijo? O, to ti pa zavidam. Prosim poročaj.

 

Tekmovalci si zase pa naročajo hrano ??!!

Če njim ni všeč njihova lastna hrana, ...

... ko vidim tiste plastične posode, me vse mine.

rdkapica

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

22. okt 2015 18:41

Sweetnes Bakery, koliko vnaprej je pa treba rezervirati? Omg, ne morem verjeti, da greš res tja... Odkar sem gledala eno oddajo, kjer so jih predstavljali, sem totalna navdušenka.

Poročaj prosim, ko se vrneš 

Vesnuska

Roko999  

član od: 19.11.2014

sporočila: 3

23. okt 2015 9:47

Vrtejbenka je napisal/a:

Letos pa mi ta Gostilna ne potegne...s tem spremenjenim  koncetpom so šli malo mimo na POP tv-ju..tudi, kar se pogovarjamo jih manj gleda oddajo kot prejšna leta.Ok, saj razumem da je vse šov prirejen za gledalce...toda ne razumem kako lahko nadgrajujejo jedi držav, katere ne poznajo niti osnove njihove kulinarike.Ne more en njihov šef s prikazom dveh, treh jedi jih to naučit, potem pa naj oni gradijo neko višjo kulinariko.Mislim da je kot povsod, prvo osnovno znanje in šele potem lahko nadgrajuješ in to tudi  prodajaš...sploh sta na udaru japonski in ta teden, indijski ..ko ne poznajo začimb, priprave, pa kar na slepo ustvarjajo..saj tekmovalci niso nič krivi, pač delajo kar jim ukažejo...mislim da scenarij je leto bolj tko tko...iz tedna v teden bolj instant... .

Seveda je to le zgolj moje osebno mnenje, katerega šova sem se malo veselila..tako da včeraj mi ni bilo problem možu prepustit televizijo..čeprav sem bila jezna, ker je Bayern zgubil in stave so tudi šle papa...danes pa gledamo Real Madrid, pa da vidimo...



Vrtejbenka

Nebi se mogel bolj strinjat s tabo... Res ta gostilna je katastrofa od katastrofe, pa še sami papeki so not... to je najslabša izvedba oz sezona letos... Pa še neki se zdej za keš Borijo krneki... Pop tv uživa če se folk med sabo krega al pa kej...

 

Roko999

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

23. okt 2015 10:13

Roko999 je napisal/a:

Vrtejbenka je napisal/a:

Letos pa mi ta Gostilna ne potegne...s tem spremenjenim  koncetpom so šli malo mimo na POP tv-ju..tudi, kar se pogovarjamo jih manj gleda oddajo kot prejšna leta.Ok, saj razumem da je vse šov prirejen za gledalce...toda ne razumem kako lahko nadgrajujejo jedi držav, katere ne poznajo niti osnove njihove kulinarike.Ne more en njihov šef s prikazom dveh, treh jedi jih to naučit, potem pa naj oni gradijo neko višjo kulinariko.Mislim da je kot povsod, prvo osnovno znanje in šele potem lahko nadgrajuješ in to tudi  prodajaš...sploh sta na udaru japonski in ta teden, indijski ..ko ne poznajo začimb, priprave, pa kar na slepo ustvarjajo..saj tekmovalci niso nič krivi, pač delajo kar jim ukažejo...mislim da scenarij je leto bolj tko tko...iz tedna v teden bolj instant... .

Seveda je to le zgolj moje osebno mnenje, katerega šova sem se malo veselila..tako da včeraj mi ni bilo problem možu prepustit televizijo..čeprav sem bila jezna, ker je Bayern zgubil in stave so tudi šle papa...danes pa gledamo Real Madrid, pa da vidimo...



Vrtejbenka

Nebi se mogel bolj strinjat s tabo... Res ta gostilna je katastrofa od katastrofe, pa še sami papeki so not... to je najslabša izvedba oz sezona letos... Pa še neki se zdej za keš Borijo krneki... Pop tv uživa če se folk med sabo krega al pa kej...

 



Roko999

 

..zanimivo..glede stav pa jaz nisem nič napisala  ...sam pri Bayernu rada Pepija gledam...

..Sweetness Bakery...0:0 pravijo da je ok..ti pa maksimalno uživaj, potem poročaj, tud kakšne fotke se ne branimo..pa vse naj, naj... 

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti