Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. dec 2014 7:25

Valerij mi je bil,je in bo večen romantik, človek s srcem na pravem mestu in nekdo, s katerim bi nedvomno TAKOJ sklenil trdno in večno prijateljstvo.

Prišel,videl,zmagal.
AMEN

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

29. jun 2015 21:42

Pri nas doma gledamo tudi programe za otroke, ker imamo dva mala fantiča, in kaj vidim..program OTO, za tiste , ki ne vedo, je to program, kjer se cel dan vrtijo samo risanke...toda vsak večer po 22 uri je na sporedu Gostilna išče šefa, 1. sezona...   

Vrtejbenka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

30. avg 2015 20:55

  No, pa se je začela spet nova sezona. Mislim, da zna biti precej zanimivo, ker so trije tekmovalci tuje narodnosti.   Me pa zanima, če je kdo med njimi tudi naš član. So pa v veliki večini poklicni kuharji, bomo videli, kako se bodo znašli pri Binetu.  

mopsika

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

1. sep 2015 13:51

Začetek nove sezone je bolj klavern..bolj podobno kakšnemu BB šovu kot enemu kulinaričnemu tekmovanju.Od sobote so že v hišim, pa do še danes niso nič kuhali v gostilni...kar sem razumela, bodo letos na meniju v gostilni samo kreacije tekmovalcev..škoda.No, nadajam se, ker je začetek malo slabši, da bo boljše nadaljevanje. Mi je pa Romih kot voditelj bolj všeč kot Lili.




Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 01. 2015 13:52

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

10. sep 2015 7:29

Zadnji izziv, ki so ga imeli, mi je bil všeč. Trije vodje so si izbirali člane ekipe glede ba sestavine, ki so jih člani izbrali ali pa glede na kuharske sposobnosti, ki jih ima član. Nato so kreirali malico, ki so ji sami določili ceno in jo ponudili Ljubljančanom pred BTC... 

Je šel kdo na pokušino?

Dosti šovov tega tipa sem že gledala in nikoli do sedaj nisem povedala za koga držim pesti. Letos je drugače: pesti držim za Vesno s katero sva bili sošolki v srednji šoli-super punca je bila- iznajdljiva, pridna in delovna in kolikor vidim je takšna tudi ostala. GO, VESNA!

Šov pa postaja vedno bolj zanimiv. Šefove kreacije pa so tudi že bile in bojo.

Lep, sončen dan vsem 

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

15. sep 2015 11:44

Gledala, kaj pa vem, bolj malo kuhanja, vsega drugega več, zaenkrat razočaranje. Tisto kuhanje pred btc-jem, večina ljudi, ki delajo se za malico radi najejo, ne le poskušajo in glede na ceno...stran vržen denar.

Sploh pri tisti skupini, ki jo je vodila Vesna, ne moreš ljudem ponuditi le mesa, ker vsega ostalega zmanjka in polno računati, da o tem kakšna nesposobna vodja je bila ne govorim. Pride do panike in ženska zmrzne, katastrofa, bolje bi bilo, da bi predala vodstvo sposobnejšim v skupini.

Če bo kaj bolj postala to kuharska oddaja bo za gledati, če pa le tak šov dalje pa škoda časa.

nxyz

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

15. sep 2015 12:14

Bine je povedal,da bo letosnja oddaja cisto drugacna,kot  lanska, pustimo se presenetiti. Sicer pa se mi zdi,da postane zanimivo sele,ko zacnejo Kuhati v/ dveh skupinah-crna in rdeca skupina. 

 



mopsika.

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 15. 2015 12:19

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

15. sep 2015 13:32

Z dežja pod kap. No verjamem, da jim gledalcev vseeno ne manjka :)

nxyz

ema82  

član od: 17.3.2008

sporočila: 161

16. sep 2015 16:37

Jaz tud še kar čakam, da začnejo res nekaj kuhat, saj jih več v bajti kaže, kot v kuhinji.

ema82

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

21. sep 2015 10:43

Letošnji koncept oddaje  Gostilna išče šefa me ne pritegne...v teh tednih so pokazali bore malo, šef pokazal šest receptur, zanimiva sta mi skušnjava pri šefu in sladka Pavla...če ima katera link recepter teh dveh jedi ju bom vesela...Teče že 4. teden, pet jih je šlo že domov in razen včeraj še niso kuhali.Sedaj me zanima še njegova pizza.Glede na to, da v sredo že odpirajo vrata, bodo gostje lahko izbirali samo med temi šestmi jedi, dve predjedi, dve glavni in dve sladici.Kot sem razumela bo ob torkih in sredah na razpolago jed rdeče in črne skupine, njihove kreacije in gostje se bodo odločali samo med tema dvema menija.

Pa ravno letos smo imeli namen obiskat gostilno in sprobat šefove jedi...moj trenutno nad jedilnikom ni prveč navdušen, mogoče ga bo pizza prepričala...pustimo se presenetit, da bo še kaj novega.

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti