Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

2. okt 2012 14:05

Haha, a so spet izbrali takšne kandidate, da se imajo za nekaj pa potem skoraj nič dejansko pokazanega.

Me že ima radovednost, kako izgleda vse skupaj :)

aha, tole še, če se želi gledat prek tega Voyo, a se to plačuje?

anka

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

2. okt 2012 14:33

Če gledaš preko neta,imaš voyo 14 dni brezplačno,nato pa če se ne odjaviš ti avtomatsko zaračunajo 5€ za 1 mesec.Jaz imam siol tv in sem naročena na voyo dodatek in plačam 5€ mesečno da lahko gledam tudi gostilno( program št.228). Ne velja pa,če kupiš dostop na compu tudi za tv!

lp

anibas

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

2. okt 2012 17:00

meni se zdi pa Likovičeva super pa tudi voditeljici kar paše tale vloga, sproščena, nasmejana,nima se za nevem kolk pomembno(kot npr. kakšna Osenarjeva k te mine da bi sploh še kaj pogledal....grrrrr. ;)) ta druge komentatorke pa sploh ne poznam :/ aja pa mal preveč reklam imajo vmeš(mogoče je bilo to samo včeraj, ker so jih mogli pač namestit in odpeljat?? )

mojcazala

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

2. okt 2012 17:11

Sicer bi si zelo želela gledati, sploh dobiti kakšno novo idejo za kuhanje, ampak z reklamami so šli predaleč. Nekajkrat sem jih še tolerirala, nato pa prestavila na Rudolfa na 24 kitchen. Še ti imajo manj reklam kot med tem showom

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. okt 2012 19:10

 

I don't do reality shows.

 

Ampak eno stvar je pa treba poudariti: POP TV je komercialna televizija. Živi od prihodkov, ki jih dobi na trgu. Kar pomeni, da dela oddaje, ki jih bo lahko prodajala. Prodajala na najmanj dva načina:

- Da omogoči določenim proizvajalcem, da v oddaji uporaabijo njihove izdelke in se pač reklamirajo na ta način,

- Da prodaja oglasni prostor v času trajanja oddaje. Kar praktično pomeni, da je pred, med in po oddaji toliko in toliko reklam.

Ergo, po tej logiki dela komercialka. Kadarkoli pritisnete na daljinca, morate predpostaviti, da bo na komercialnih postajah v povprečju na vsakih 13 minut oglasni blok.

Ugotavljati, da "je tooooliko reklam" v kontekstu komercialke je prilbižno tako umno, kot ugotavljati, da je na sevenrem tečaju pozimi zelo veliko snega....

 

 

 

 

Vendelina jr.

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

2. okt 2012 19:20

Včeraj smo gledali iz gole radovednosti in (očitno) dolgčasa oz. slabe ostale ponudbe po ostalih kanalih. Potem, ko smo vsi opazili slabosti (komentatorji, voditeljica ...), smo se zbali, da nas morebiti zabeležijo kot gledalce (in posledično sklepajo, da ima oddaja veliko gledalcev). Tako smo po pol leta spet odkrili čar igranja remija :)

Nomen

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

2. okt 2012 19:26

Malo bom zavila s teme.

Drage moje tovarišice kuharice, zanimiv dokumentarni film naše nacionalke, o treh velikih damah sodobne slovenske kulinarike, Katji Kavčič, Vesni Čarman in Ani Roš, ne prekinja niti ena reklama. Priporočam.

 

Kak del tega POP-ovega šova bom pa že iz firbca pogledala. A je koncept podoben kot pri "grooooznem Ramsayu"?

Mojca

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

2. okt 2012 19:51

glede reklam - še vedno imamo na uporabi daljinc, s katerim lahk spremenimo program .... pa pol sploh nazaj ne pridemo ...

tejča

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

2. okt 2012 21:11

Pogledala dokumentarec Drage moje tovarišice ob njem uživala  in si polepšala večer. Sedaj pa v kopalnico in knjigo v roke, da ne pokvarim s kakšno oz. kakšnim kičastim filmom. Včerajšno oddajo Gostilne sem si pogledala, z manjšimi prekinitvami, vendar si po prvi oddaji ocene nebi upala dati. Bom poskušala še jutri, pa še kakšen dan, da vidim, ali me bo pritegnila, ali pa bom večere preživljala s knjigo, , ko ne bo "glavobola" pa še s čim .

Ohh, mi je branje  foruma prebudilo  željo po uporabi tehle čustvenih znakcev .

Lep večer

sonce51

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

2. okt 2012 21:41

Pravkar kliknila mimo Voyota in videla, da predvajajo ta šov. Gledala sem 4 minute, od tega je ena ženska 3 minute z mikserjem stepala beljake, preostali čas pa mešala stopljeno čokolado. Sotekmovalci so jo gledali izza pulta, nihče ni niti črhnil, Bine Volčič pa se je zdolgočaseno sprehajal po kuhinji.... Zeeeeeeeeeeeeh

Grem raje gledat drugi polčas fuzbala

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti