Nedeljsko kosilo na relaciji bled - ljubljana

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

27. sep 2012 14:00

Bolero v Naklem je res dobra izbira, meni osebno.

_tmickena_

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

28. sep 2012 13:54

A ni Bolero picerija?

Ančka v Šenčurju (štruklji), Bizjak na Zg. Beli, Češnar v Cerkljah, Krištof v Predosljah (višji rang, odlično), Bovavc v Strahinju (pečene piške), Pri Bajdu v Seničnem (pečene piške in dnevna ponudba, njami), penzion Zaplata v Tupaličah, Batišt v Bohinjski Beli (ribice, njami), Kunstelj v Radovljici (njami njami). Bolj na varianto pice pa je za poskusit Gorjanc v Hotemažah, ki nudi kruhke (testo za pico zavito v valj, znotraj fila, vredno poskust). Če še rabiš, povej :)

rag_doll

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

28. sep 2012 13:56

SladkeSanje je napisal/a:

Skleda v orehovljah

SladkeSanje

 

Očitno se ob napačnih urah in dnevih vozim mimo, ker je vedno prazno. Je zalaufala?

rag_doll

SladkeSanje  

član od: 20.6.2008

sporočila: 30

7. okt 2012 12:20

Rag_doll: parkirisce in vhod v prvo nadstropje,kjer je restavracija, je zadaj - ni vidno iz glavne ceste...kadarkoli smo mi bili tam smo cakali na prosto mizo...bili smo ob razlicnih urah in dnevih. Pa tudi odsli smo z zadovoljnimi zelodcki :)

SladkeSanje

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

29. apr 2014 17:56

Danes smo po nekem čudnem naključju pristali v Boleru v Naklem in moram priznati, da sem bila resnično pozitivno presenečena. Kolikor sem uspela preletiti meni, imajo vse, od pic, pašt, žara in ribjega menija. Jedla sem orado, priloga krompir z blitvo. Zelo okusno pripravljeno, namesto 1 dobila 2 (po njihovem mnenju zato, ker so res majhne). No, o tem bi se dalo diskutirati :) V ljubi Ljubljani bi zagotovo dobila samo 1 za višjo ceno. Ponavadi me take restvracije sicer ne prepričajo, raje imam vodilo "manj je več", ampak tu je  kvaliteta zdržala. Moj dragi je jedel polnjene lignje, ki so ga tudi prepričali. Skratka, še pridemo. Pa še otroška igrala imajo, kar bomo počasi tudi mi začeli uporabljati. Postrežba sproščena in zelo korektna.

Gigi_84

Leikolinko  

član od: 13.5.2014

sporočila: 87

16. maj 2014 6:42

Ja Skleda v orehovljah je zeeloo dobra! Ampak žal večinoma prazna...

 

Leikolinko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti