Krema presenečenja - špar

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

tema odprta - 23. sep 2012 13:31 | ogledi: 8.059 | odgovori: 4

Zdravo!

 

Zanima me če morda kdo ve kako je narejena krema v lončku z imenom krema presenečenja ki jo lahko kupiš v Šparu (notri so poleg rumene kreme še baby piškoti in borovnice).

 

Hvala za odgovore.

spelja

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

23. sep 2012 21:57

Po moje je to instant varjanta. Torej tisti prašek, pa mleko zraven. Sem dobila enkrat za sladico na bon in nisem pojedla več kot žličko, ker instant kreme zavoham na kilometer in mi niso všeč.

Vesnuska

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. sep 2012 5:04

Ja kemija je pač kemija...reklama velika,  notri pa nič pametnega. Samo zavajajo kupce, nej čim več kupujejo, da o maržah in ostalem ne govorim.

Jaz teh umetno narejenih, plastičnih krem sploh več ne uporabljam. Zakaj? Ker je velika reklama, ko pa prebereš v drobnem tisku sestavine, te skoraj kap...samo malo se moraš pozanimati, kaj je katera sestavina in si vzeti čas, da to preštudiraš. 

Potem pa te v reklamah imajo malo za norca, ker je kao dobra zadeva, ti zgledi gubice in gube in nategne kožo....ma kje pa, res ti jo malo zgladi, ampak po nekajmesečnem mazanju postanejo gube še bolj globoke in še bolj vidne...kemija pač naredi svoje...

Kot pri nas pravimo še po starem pregovoru...lastna hvala, cena mala, zdravje pa fuč...žal

 

Kyara

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

25. sep 2012 22:36

Samo je pa res krema presenečenja, če jo eni jeste, eni pa na obraz mažete ...

Čarli08

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

27. sep 2012 21:31

Čarli08 je napisal/a:

Samo je pa res krema presenečenja, če jo eni jeste, eni pa na obraz mažete ...



Čarli08

pa lep dan ;) menola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti