Ko nam naši otroci vozijo svoje fante in punce domov

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

18. sep 2012 7:52

Jaz sem svojega fanta domov pripeljala pri 19tih, in sicer po nekaj mesecih 8h-9h. Zdaj sva skupaj 6.let in on približno 3. leta že živi pi meni/mojih. Še zdaj kdaj vpraša, če lahko kaj  vzame iz hladilnika( kljub temu, da prispevava) in še zdaj skoraj nikoli ne hodi samo v pred mojimi sploh ne, mogoče kdaj pred sestro, če gre slučajo na wc. Tdi jaz ko sem pri njegovih ne brskam po njihovem hladilniku, omarah,... Kar se pa tiče mojih in njegovih, se še ne poznajo dobro. So se videli 4.-5.krat pač splet okoliščin drugače pa, da bi hodili na kosila, izlete,....še ne. Jaz pravim še je čas se bodo še preveč videvali

te.jcika

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

18. sep 2012 8:17

Zanimivo branje, ni kaj!

Tudi sama sem spoznala nesojena partnerja moje hčere, ki jih je pripeljala domov. Bila sta solidna fanta. Seveda je našla tretjega, ki je zdaj njen mož in oče njenih otrok.

Priznati moram, da sta bila prejšnja partnerja tudi v redu. Vedno sem tamlade nahranila, se jim pridružila pri pogovorih. Bilo je sproščeno vzdušje in vesela sem ju bila. Pravila so bila postavljena, že pri sami vzgoji mojih otrok, ne da bi to poudarjala. Če sta otroka solidna, potem pripeljeta tudi solidnega partnerja.

Sicer pa me ne bi motilo, če bi se srečali v gatah, saj bi bilo slučajno. V spalni srajci pa se še vedno srečujemo, ko je mlada družina pri meni na obisku.

Sicer pa je moja hiša, hiša odprtih vrat za mlade ljudi. Vedno sem jih bila vesela, ko so prišli.

Sicer pa nikoli ne veš, kdo ti bo zet ali snaha.

 

Migla

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

18. sep 2012 8:29

marjja,

najboljša možna mama si. Otroke si oborožila z vsem, kar potrebujejo, da gredo na svoje, in gredo z veseljem, saj se zavedajo, da gredo v svoje novo življenje. In z veseljem se bodo vračali domov. Več jim ne bi mogla dati in več si ne moreš želeti. 

Sonja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

18. sep 2012 8:31

No, smo pa naložile o gatah. Kakšne so vam pa najbolj všeč? Meni se najbolj dopadejo bombažne bokserke, ne prenesem pa tistih minimalk, po možnosti še s kakšnim tigrato vzorcem.

nola

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

18. sep 2012 8:34

Nola,

a to misliš kakšne sem nam dopadejo na moških ali na naših zadnjicah?

Sonja

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

18. sep 2012 8:48

No, gate so zame samo moško oblačilo. Ženskim pravim spodnje hlačke. Mi je bolj nežno kot gate.

Morajo pa biti bokserice, obvezno. Se povsem strinjam z Nolo. Pa če so na lepem osebku, tudi vzorec ni zelo pomemben.

pirnica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

18. sep 2012 8:48

Meni, se še vedno bolj dopade moj brez gat...sicer pa nosi oprijete...

Sem pa po naključju našla v kopalnici boksarce od hčerkinega fanta in sem jih oprala....Oj kakšen halo je bil okrog tega, ja kao da sem si zdaj ogledala kako velke gate nosi...Moram priznati okus za stil in barvo pa ima...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

18. sep 2012 8:54

Jaz se pa ob besedi gate spomnim na dedkove, iz črtastega platna, s trakci. Ko je sedel, so včasih pogledale izpod hlačnic. O drugačnih ni hotel niti slišati. Mojo mamo so spravljale ob živce, pa mu je nekega dne nakupila nove, mehke, iz bombažnega trikoja, kakršne so se sicer takrat že najmanj 20 let nosile, njegove pa zabrisala stran. Pa kaj še, je šel sredi noči brskat po kantah in se naslednje jutro s samozadovoljnim nasmeškom prikazal pri zajtrku, iz hlačnic so mu pa zmagoslavno kukali trakci. 



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 18. 2012 08:56

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

18. sep 2012 8:57

Hehehe,  moj partner ima najlepše gate (ker mU jih jaz kupujem in izbiram po mojem okusu)

 

Limnol, , včasih nisem čisto prepričana, sploh ko gledam kaj počnejo kolegice in znanke s svojimi .

AUČ!!!!

marjja

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

18. sep 2012 9:12

Trixi jaz bi tudi naredila cel halo, če bi moja bodoča tašča oprala moje gate. Če ne bi bile v košu za umazano perilo pa sploh.

Prejšnji vikend smo bili na obisku pri prijateljih in tam tudi prespali. Frend se je v nedeljo zjutraj sprehajal v dnevni v gatah, še več. Šel je pred hišo tako oblečen in pometal dvorišče.  Pa je njegova žena pogledala čez okno in rekla: " Sej ni čudno, da ga imajo sosede rade"  Priznam, da je precej postaven in da verjetno sosedam polepša marsikatero nedeljsko dopoldne.  

 

 

Vilma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti