Porodnišnica kranj

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

16. sep 2012 8:19

Katjushka, kar čestitke si zaslužite ob temle dogodku in pa roko na srce, takole velike družine so pa prav redkost, sploh v današnjih časih. Tako, da bodite zdravi vsi in naj vam bo lepo.

zeta

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. sep 2012 8:30

Katjushka, čestitke ! Porodnišnice pa nisem mislila "zahojene" v slabem pomenu besede, ampak v smislu, da je precej od rok in cestne povezave so slabe in ni tako ohana in ahana kot nekatere druge. Lahko pa o njej povem samo najboljše, čeprav nikoli ni bila "moderna" !

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. sep 2012 9:48

Katjushka, čestitke in zdravje, ampak tole me pa res zanima: v kakšen avto pa spravite tako veliko družino? Kombi?

Vendelina jr.

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

16. sep 2012 10:15

elaphus je napisal/a:

Katjushka, čestitke ! Porodnišnice pa nisem mislila "zahojene" v slabem pomenu besede, ampak v smislu, da je precej od rok in cestne povezave so slabe in ni tako ohana in ahana kot nekatere druge. Lahko pa o njej povem samo najboljše, čeprav nikoli ni bila "moderna" !

lp



cervus

elaphus, hvala  ...  kar se pa porodnišnice tiče, sem tudi jaz podobnih misli, ampak jaz jo nikakor ne bi zamenjala za nobeno drugo ... mi je bilo včeraj kar malo težko, glede na to, da sva se z možem odločila, da je to dete nepreklicno zadnje in da tistih sten ne bom več videla ...

katjushka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

16. sep 2012 10:21

Vendelina jr. je napisal/a:

Katjushka, čestitke in zdravje, ampak tole me pa res zanima: v kakšen avto pa spravite tako veliko družino? Kombi?



Vendelina jr.

še 1x hvala tudi tebi  ... avto? Zafira s 7 sedeži, ker je še čisto dovolj velik (oz. majhen, kakor se vzame), kar se tiče porabe in podobno, tudi če se vozi samo 1 ... glede na to, da ga mož tudi samostojno dosti uporablja, je čisto solidna rešitev.



katjushka

Sporočilo je spremenil(a) katjushka dne 16. 2012 15:24

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

16. sep 2012 11:51

Katjuška, veliko zdravja obema in veliko prespanih noči želim.

jana 07

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

16. sep 2012 13:58

Katjuška iskrene čestitke tudi za pogum, da sta se odločila za tako veliko družino. Naj vam otroci dobro rastejo.

 

Glede porodnišnice pa samo tole, kjer je glava porodnice (kljub vsem vsem hormonom) pod kontrolo, potem ni važno kje rodiš, saj nismo nekje bogu za hrbtom. Važno je, da zaupaš zaposlenim v porodnišnici, saj so oni tam, da nam pomagajo in ne da nam nagajajo. Jaz sem sicer dvakrat rodila v Ljubljani (ravno danes je 13 let od kar je našo družino obiskala naša navihanka) in lahko rečem, da je bilo obakrat v mejah pričakovanega, ni pa bil hotel, kar sem tudi vedela. Mnoge porodnice imajo prevelika pričakovanja in želje in so potem razočarane.



http://www.mojalbum.com/tajda

Sporočilo je spremenil(a) darjuška dne 16. 2012 13:59

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. sep 2012 16:35

"... saj so oni tam, da nam pomagajo in ne da nam nagajajo."

Točno tako. Samo da je danes vse več bodočih mam, ki pametujejo, namesto da bi si pustile pomagati.

 

Katjushka, tebi pa itak vse dobro na skupni poti z otročki ...

mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. sep 2012 13:15

Katjushka, čestitam tudi jaz.  In vama želim veliko mečkanja, crkljanja, malce jokanja, predvsem pa nobenih alergij.

Loni Makaroni

jedert  

član od: 31.7.2008

sporočila: 77

17. sep 2012 16:50

Slišala sem, da se baje nekatere Slovenke odločajo za porod v Avstriji, v t.i. porodnih hišah. Prednost naj bi bila v tem, da imajo že med nosečnostjo večkratne kontakte z babico, ki vodi porod, in sploh naj bi vse teklo zelo neformalno in individualizirano, se pravi prilagojeno konkretni mamici. Mož/partner je seveda zraven, pa ne le v času poroda, pač pa ves čas bivanja mamice v porodni hiši. Seveda gre pri tem za samoplačništvo.

jedert

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti