Ovčja volna za ročno pletenje

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

1. feb 2013 9:57

Vse tri ABC knjige imam že 20 let in so mi nepogrešljive. Imela sem pa še kot študentka - članica Sveta knjige - knjigo Dve desni, dve levi (ali je bilo obratno???). Spomnim se, da je bila s trdimi platnicami, črne barve, prevedena iz, mislim da nemškega jezika. Ne vem, če sem jo imela 1 leto, jo posodila v štud. domu in nikoli več videla.

 

Ali jo katera ima in jo proda???

Pa še ena knjiga o pletenju, broširana, ne spomnim se točnega naslova, vem le, da je bila polovica naslovnice take svetlo modre barve. Enako tudi knjiga o kvačkanju.

Vse te knjige so stare čez 25 let, zato jih ne najdem niti v bližnjih knjižnicah.

 (no, v NUK še nisem šla, pa v MB v študijsko tudi ne..)

Ali ima katera?

marjja

emilly56  

član od: 31.1.2013

sporočila: 4

1. feb 2013 10:48

Malo pobrskaj po bolhi. Jaz sem tam našla ABC pletenja. 

emilly56

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

1. feb 2013 13:16

Hvala, jih že imam z bolhe, vse zmenjeno. Bolha mi sploh ni prišla na misel, ne vem, zakaj ne.

O posojanju in nevračanju knjig (in še česa) bi pa verjetno lahko drugo temo odprli...

marjja

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

2. feb 2013 12:12

marjja, imela si Dve levi dve desni? V mb knjižnjici imajo še Ena leva ena desna, ampak ker je v bibliobusu, in je izposojena, nikakor ne pridem do nje.

neika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti