Kako postati medicinski reševalec

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

10. sep 2012 16:03

Kamela, pa se ti ne zdi, da bi se bilo najbolj pametno obrniti na eno od srednjih zdravstvenih šol (najbolje na tisto, ki je tvojemu domu najbližja), tam imajo gotovo nekoga, ki je zadolžen za te reči. 

Zdaj se bo počasi začelo izobraževanje odraslih (običčajno z začetkom oktobra), torej je nujno, da se tega iskanja lotiš čimprej, če imaš željo, da se šolaš v to smer. Pa ne pozabi, šolanje ni brezplačno.

rimljanka

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

10. sep 2012 16:31

kriznana je napisal/a:

Moj sin je končal 3 -letno.Najprej za bolničarja,ker je šel po malo daljši poti.Zaradi želje,po reševalcu je sedaj po dveh letih delovne dobe,vpisal še plus dva.Tako ,da bo na koncu zdravstveni tehnik.Kar je dovolj za reševalca.Vendar potem, brez res dobrih vip poznanstev ,skorajda ne boš prišla zraven ,čeprav jih potrebujejo.



kriznana

 

Hvala vam, za konkretno in preverjeno pojasnilo :) in ja to mi je že dzaj jasno da je težko priti zraven sploh pa ŽENSKAM...

 

 

Kamela

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

10. sep 2012 16:32

rimljanka je napisal/a:

Kamela, pa se ti ne zdi, da bi se bilo najbolj pametno obrniti na eno od srednjih zdravstvenih šol (najbolje na tisto, ki je tvojemu domu najbližja), tam imajo gotovo nekoga, ki je zadolžen za te reči. 

Zdaj se bo počasi začelo izobraževanje odraslih (običčajno z začetkom oktobra), torej je nujno, da se tega iskanja lotiš čimprej, če imaš željo, da se šolaš v to smer. Pa ne pozabi, šolanje ni brezplačno.



rimljanka

 

Bo tako verjetno najbolj preverjeno ja ampak najverjenteje se bom tako ali tako odločila za študij medicine. :)

Kamela

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

10. sep 2012 16:33

http://www.zbornica-zveza.si/dokumenti/aktualno/I(01_2012).pdf

 

Tole si preberi, Kamela, potem pa pot pod noge (ne vem zakaj, link mi noče delovati, ampak prekopiraj celo vrstico v iskalnik, pa bo šlo: sicer pa tole najdeš v guglu, če vtipkap "zdravstveni reševalec") 



Sonja



Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 10. 2012 16:34

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 10. 2012 16:35

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti