Polnjeni jajčevci, kaj zraven?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. sep 2012 13:44

Sesekljana pečena paprika in sesekljani popečeni jačevci, z dodatkom soli, popra in česna - ne na kruh, jaz to kar z žlico jem ...

mamamia

sango  

član od: 22.1.2010

sporočila: 40

4. sep 2012 13:53

mamamia, zelo zanimive recepte imate :)

sango

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

4. sep 2012 14:14

Jaz nardim tako da prepražim čebulo, meso, malo zelenjave, česen,začimbe, potem pa dodam

malo pelatija iz tetrapaka, približno deciliter in pa kuhan riž.

Ko se ohladi dodam še jejce in s tem nafilam bučke ali pa polovice papri.

Gor naribam sir in dam za 20 minut v pečico. Super je in pride sočno, ker dodam peleti.

Men je s solato to čist dovolj.

Včasih pa namesto mesa dam veliko zelenjave ali pa sojin drobljenec, oboje je tudi zelo

dobro.

Aja na osebo dam eno veliko pest riža.

irena66

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

4. sep 2012 14:27

Pri nas bo danes parmižana (Parmigiana originalno), narejenna tako, kot opisuje lucka52 v prvem mnenju pod receptom. In zraven zelen radič v solati, morda z malo krompirja, da omili grenkobo in trdoto.

rimljanka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2012 19:00

Meso in masten sir - to zna hitro privesti do nasitne informacije.

Jaz bi )okej, tole je za beginers level) dala v nadev manj mesa, zraven več opečene zelenjave in potem bi, ko bi bila stvar pečena, dala zraven paradižnik+pesto omako.   

Vendelina jr.

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

4. sep 2012 20:32

Oh mi smo prav tako letos prvič vsadili jajčevce, ma z namenom da se jih vloži, ker jih obožujem in sem mogla poskusit če mi uspe take nardit kot sem jih enkrat nekje jedla. Najdla recept tu na kul-slo. In sedaj jih cela družina obožuje, malancančki pa lepo rasejo in jaz jih lepo vlagam. Tako da priporočam tale recept, če jih ne rata sproti pojest

http://www.kulinarika.net/recepti/15461/ozimnica/olgini

So kot kake vložene gobice po okusu..

ursiii

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti