Pohištvo za predsobo

pizamca  

član od: 23.6.2005

sporočila: 43

tema odprta - 4. sep 2012 7:19 | ogledi: 12.136 | odgovori: 4

Opremljam novo stanovanje, pa mi dela največ preglavic pohištvo za predsobo. Zdaj, ko je ostalo več ali manj opremljeno, sem se odpravila še na lov za presobe.

Problem pa je v ceni. Našla sem že nekaj, kar mi je všeč in sicer italijansko pohištvo, ki je bolj modernih oblik, lepega designa... Problem je cena, saj tak sestav, ki sem si ga zamislila, stane okoli 3.000 EUR. Pa ni veliko omar. Omarica za čevlje, obešalnik, ogledalo, malo večja omarica, mini klopca...

Niso mi všeč preveč klasične stvari, niti ne pašejo v moje stanovanje, ki je moderno in svetlo, Ikea ima kar se tiče predsob slabo izbiro, kar je lepše, je pa že oh in sploh drago.

Zato me zanima, kako ste si vi opremili predsobo. Ali ste mogoče sami zrisali omare in jih dali delat mizarju? Mogoče ima kdo dobre izkušnje s kakšnim dobrim mizarjem?
Hvala za odgovore in nasvete!

pizamca

Uzzy  

član od: 4.9.2012

sporočila: 1

4. sep 2012 10:18

Pizamica, jaz sicer nisem profesionalni mizar sem pa domači mojster.Če mi pošlješ fotko predsobe, ki ti je všeč in mere tvoje predsobe, ti lahko zračunam za koliko bi ti jo jaz lahko naredil.

 

Lp

Uzzy

Uzzy

pizamca  

član od: 23.6.2005

sporočila: 43

4. sep 2012 16:26

Uzzy, bom poslala, samo točne mere moram dobit :) Sicer mi gredo tipski sestavi lepo notri, samo kaj, ko mi je tudi Alples preveč klasičen.

Imela bi kaj takega:

http://www.pohistvo-mobile.si/?stran=mobile&k

Ali ima mogoče kdo pohištvo Birex ali kakšne druge italijanske predsobe doma? Kako se obnese po nekaj letih uporabe?

pizamca

pikec99  

član od: 18.2.2013

sporočila: 20

11. nov 2013 15:48

Mogoče boste kakšno cenovno ugodno in estetsko pohištvo lahko našli na spletnih straneh najmizarstvo.si

 

lp

Kuharski majster

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

11. nov 2013 15:55

Po dobrem letu je pizamca verjetno že kaj našla



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 11.nov 2013 15:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti