Prevleka bakrenih loncev

barbara_s  

član od: 21.3.2008

sporočila: 50

tema odprta - 31. avg 2012 9:42 | ogledi: 5.042 | odgovori: 3

Če kdo ve odgovor na to temo, so to dame in gospodje na kulinariki...

 

Torej: bakreno ponev je nekdo pustil prazno na ognju, kot rezultat je zdaj deloma uničena tista notranja prevleka lonca (zgleda, kot da se je malo natalila). Ali kdo ve za koga v Sloveniji, po možnosti v bližini Ljubljane (ampak za tisti lonec sem se pripravljena odpeljati tudi bolj daleč), ki bi to znal popraviti?

 

Hvala vsem.

barbara_s

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

31. avg 2012 10:31

Jaz bi na tvojem mestu za nasvet prosila kar proizvajalca posode; opiši mehanizem poškodbe, poslikaj in pošlji po mailu. lp, proxima

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. avg 2012 11:00

Včasih so to delali člani romske komjuniti ( po domače cigani ), sedaj, morda tudi oni gredo s časom naprej in devajo keramično prevleko.

Kolikor vem, tista prevleka je kositer ( ali kositer+baker ), pozanimaj se če najdeš koga, ki izdeluje kotle za žganjekuho, bi ti znal pomagat.

ežoj

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

2. sep 2012 15:20

Barbara že v petek sem ti poslal ZS a kot vidim, ga nisi odprla. V njem je rešitev tvojega problema zato nemudoma poglej.

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti