Išče se sostanovalka v dvosobnem stanovanju v lj

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

tema odprta - 29. avg 2012 9:00 | ogledi: 5.387 | odgovori: 1

Pozdravljeni,

prijateljica išče sostanovalko v dvosobnem stanovanju v Ljubljani, ki bo vseljivo s 1.10.2012. Gre za sobo v dvosobnem stanovanju v starejšem bloku v Mostah (Ulica bratov Rozmanov 12), blizu Tržnice Moste, postajališč LPP (2, 9, 11, 20, 22, 25). Stanovanje je v najvišjem, četrtem nadstropju, dvigala ni. Ena soba je že zasedena, druga se pa odda za eno ali dve osebi. Pogodba je do marca 2013 z možnostjo podaljšanja. Lastnica ni prisotna in se z njo nima praktično nobenega stika, ker sami plačujejmo položnice, najemnino pa ji nakazujemo.

Najemnina: če bi bila ena sama v sobi, je 200€ + stroški, če bi bili dve, je 140€/osebo + stroški. Stroški, fiksni (Telemach, RTV, Elektro ) so cca 80€, SPL pa variira glede na porabo. Letošnji februar je bila položnica najvišja (136€), julija pa je znašala 70€. Višina prispevka za SPL je seveda odvisna tudi od števila oseb v stanovanju, trenutno sva dve, tako da bi se v primeru, da bi bile v stanovanju tri, verjetno nekoliko zvišala.

Zaželjene so študentke višjih letnikov (2. bolonjska stopnja) oziroma zaposlene.

Kontakt: Irena - 040/615-583

tina711983

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

29. avg 2012 9:04

Za slike mi prosim pišite na ZS. Sicer sem jih poskusila dodati zraven, samo mi ni uspelo. Zihr sem ga nekje "usrala" (se opravicujem izrazu). V glavnem, kogar zanima, mu jih pošljem na ZS.

Hvala.....

tina711983

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti