Zaposlitev za gurmane

tema je zaklenjena

klemzy  

član od: 28.8.2012

sporočila: 1

tema odprta - 28. avg 2012 13:54 | ogledi: 6.590 | odgovori: 6

Iščemo osebo za organizacijo dogodkov in PR največje mreže restavracij v regiji. Zaželene izkušnje iz gostinsko turističnega poslovnega okolja. Plačilo po dogovoru. Zaposlitev za polni delovni čas. Prošnjo z življenjepisem pošljite na matej@kitio.com

klemzy

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. avg 2012 22:08

PR kot stiki z javnostjo?

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

31. avg 2012 10:19

Za katero regijo gre , mislim, ker omenjaš večje število restavracij ? Ja in tudi mene zanima PR.

hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

31. avg 2012 10:30

Meni izraz gurman sicer ne pomeni ravno organizacije dogodkov in PR odnosov ... 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. avg 2012 17:38

Čakaj malo, a v resnici misliš, da bi se oseba z znanjem PR in organiziranjem več kot petih ljudi naenkrat,prijavila na takole obskuren oglas? Ki je objavljen tule zato, ker je zastonj. Jaka mreža restavracij, ki ne zmore najeti headhunterja (ali pa službe za iskanje kadrov), da bi iskal po normalnih poteh.  Jaka mreža restavracij, ki toliko škrtari, da pri iskanju kadrov ne išče plačljivih storitev. Zna biti, da bo takisto škrtari pri plačilu kadrov.

 

klemzy je napisal/a:

Iščemo osebo za organizacijo dogodkov in PR največje mreže restavracij v regiji. Zaželene izkušnje iz gostinsko turističnega poslovnega okolja. Plačilo po dogovoru. Zaposlitev za polni delovni čas. Prošnjo z življenjepisem pošljite na matej@kitio.com

 

klemzy

 

Last but not least: če človek poišče kitio.com, najde portal za ponudnika mobilnih storitev. Kakšno zvezo ima pa to z iskanjem kadrov za odnose z javnostjo in organiziranjem dogodkov kot dejavnostjo.



Vendelina jr.

Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 31. 2012 18:22

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

31. avg 2012 17:48

Širijo dejavnost?

mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. sep 2012 19:20

Tole je brezplačno šlepanje komercialnega oglasa, zato zaklepam. Sam osebno (moje osebno mnenje) ne bi zaupal nikomur s tako mrežo, ki ne zmore plačati malega komercialnega oglasa oz. pred pošiljanjem sporočila na forum prebrati navodila, kaj je dovoljeno in kaj ne (čeprav na forumih praviloma komercialno oglaševanje ni dovoljeno). Seveda se včlanimo le zato, da oglašujemo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti