Hujšanje,diete itd..

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. okt 2012 13:48

In seveda je pomembno tudi to, koliko kg imaš in koliko želiš shujšati. Če jih imaš 95 jih 15 hitro spraviš dol (po teži, maščobnih zalog ne), če jih imaš pa 70, pa ne preveč špeha, in želiš priti na 60, je pa že težje.

mamamia

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

10. okt 2012 21:56

...in koliko si star in kolikokrat si že prej shujšal (in se zredil nazaj) tudi vpliva hitrost in uspešnost hujšanja.

Ja, Sonja, s tem, da je 5 let tista magična meja, se pa strinjam. Dobro poznam eno , ki je zdržala 4 in pol, pol pa...

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

11. okt 2012 6:36

ja mamamia, imela sem jih 90 in je res kar praviš

borka hujšala sem že po ločevalni dieti, pa vmes še kaka dieta pa vmes še mal tabletk hormonov, pa je potem to vse skupaj začaran krog.

trenutno sem še v fazi, ko sem se odločila, da NIKOLI več..ampak zarečenega kruha se največ poje.:P

hm, sem pa zmetala stran vse tiste prevelke kavbojke,tak da si ne smem privoščit spomladi spet novo garderobo, ker me bodo izselili

do novega leta bi rada shujšala še 3 kg..

petardica

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

13. okt 2012 9:45

O sveta marička, če nič drugega, te ta članek zatolče: ženska piše, da je "tall and broad and size 12", pazite punce, tall pomen visoka, broad široka, size 12 je pa naša 40.....



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 13.okt 2012 09:46

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

13. okt 2012 14:01

Itak, če samo slike pogledaš vidiš, da je ni deklina niti slučajno 46, ampak kvečjemo 40, kot navaja limnol. In res je hudo, ko 40ka razlaga o tem, kako je široka, pa da ima prav sloves plus-sized modela...

Viva Meier

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

13. okt 2012 14:14

Ja, res, Viva - ne vem, ali naj se kar zakopljem (čeprav mi je veliko bliže misel, da bi si zdaj v tem dežju raje naredila ene fajn flambirane palačinke orehi): sicer sem že v tistih letih, ko kaka kilca ni več tako zelo narobe, da malo podloži kako zadevico, ki leze preveč opazno navzdol, ampak če pomislim, da to berejo punce s povsem normalnimi telesi tam nekje pri 15tih in potem verjamejo, da to res mora biti tako - žal v veliki meri verjamejo.... ni čudno, da je potem en kup resnično predebelih deklet, pa en kup resnično preveč koščenih in večina njih, ki je čez vse mere zdravega razuma obremenjena s težo. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti