Ste danes že jedli ribe??? ....nikoliii...

tema je zaklenjena

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

tema odprta - 21. avg 2012 22:38 | ogledi: 6.839 | odgovori: 8

Kaj pravite na to oddajo??? Jo radi gledate ali ne?

Res me to zanima.

vd007

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

22. avg 2012 6:21

Teh dveh ljudi ne prenesem, žal in tudi njunih oddaj ne. Njuna narejenost, rkanje, ljubljansko kvakanje,mešano s prekmurščino, da polovice teksta ne razumem, me pa res odbija.

Pa ne me narobe razumeti: verjetno sta čisto OK, govoriš, kakor pač govoriš, tudi jaz doma neko čudno spakedranščino prleščine, mariborščine in koroščine, na Tv pa to pač ne sodi??? Tako kot se jaz moram v šoli potruditi za lepši jezik.

Vsebine oddaje pa ne morem komentirati, ker je iz zgornjih razlogov še nisem gledala.

marjja

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

22. avg 2012 8:00

Meni je pa všeč, jih rada gledam. Verjetno sem med manjšino

Lizzie

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. avg 2012 8:08

Adejteno, tolk opravljanja si pa že ne zaslužita! http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1941

Saj se samo trudita za ljubi kruhek, pa še ribe, ki so zdrave, pa med Slovenci premalo cenjene, propagirata! (se opravičujem, vt6ikam se vmes, pa oddaje še nisem gledala!)

lp

cervus

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

22. avg 2012 8:19

Elaphus, pa kje vidiš opravljanje!  To je drugi forum.

Moje mnenje sem povedala! Pa zraven argumentirala. Ne vem, zakaj bi bilo tole opravljanje. Če bi se srečala z njima, bi jima to povedala tudi v obraz, saj ne mislim kaj slabega s tem.  Pa ribe, pa ljubi kruhek, vse OK, ampak ne na TV, ker nas bolijo ušesa. 

Jaz sem tudi Ok, ampak s svojim glasom pač ne morem imeti nekih oddaj na TV, pa sem lahko mojstrica kuhanja in ne vem česa vse še, ampak za na TV pa nisem. 

V Slovenskih novicah je enkrat na teden rubrika Rada Časla Kosmato uho. Preberite. To mislim jaz s svojim postom.

Delaj tisto, kar lahko delaš dobro, a ne?

Servus, cervus!

marjja

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

22. avg 2012 8:21

marjja je napisal/a:

Elaphus, pa kje vidiš opravljanje!  To je drugi forum.

Moje mnenje sem povedala! Pa zraven argumentirala. Ne vem, zakaj bi bilo tole opravljanje. Če bi se srečala z njima, bi jima to povedala tudi v obraz, saj ne mislim kaj slabega s tem.  Pa ribe, pa ljubi kruhek, vse OK, ampak ne na TV, ker nas bolijo ušesa. 

Jaz sem tudi Ok, ampak s svojim glasom pač ne morem imeti nekih oddaj na TV, pa sem lahko mojstrica kuhanja in ne vem česa vse še, ampak za na TV pa nisem. 

V Slovenskih novicah je enkrat na teden rubrika Rada Časla Kosmato uho. Preberite. To mislim jaz s svojim postom.

Delaj tisto, kar lahko delaš dobro, a ne?

Servus, cervus!

Odlično povedano, Marjja. DELAJ TISTO, kar LAHKO DELAŠ DOBRO !



marjja

vd007

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. avg 2012 8:26

Topic se narobe imenuje.

Moral bi se imenovati: Imenujte vse, ki vam grejo na živce. Meni gresta na žvice Janez in Micka, pa Poldka in Francelj ....jih sploh ne morem videti, jaz sem pa drugačne brez napak. To se sicer ne vidi, ker še nič relevantnega nisem naredil/a, ampak glavno je, da lahko to anonimno povem na forumu, vi mi pa morate verjeti....

 

Moderator, pogrešam te

Vendelina jr.

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

22. avg 2012 8:32

Vendelini sta torej všeč, mi smo jih pa fasali.....

Res najbolje, da zaključimo, ni več kaj dodati.

 

marjja

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

22. avg 2012 8:37

Osebna obračunavanja ne sodijo sem, marjja. Preberi pravila uporabe naše strani, tam jasno piše, da ima VSAK pravico pisati na naših straneh, če se drži pravil. Kaj pomeni beseda VSAK, je pa, upati je, vsakomur jasno.

Lahko nadaljujete, po želji, v temi, do katere je pot pokazala elaphus, v okviru vsebine teme, jasno.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti