Kje kupiti lepo stojalo za torto

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

22. avg 2012 9:37

Vauuu, kako izvirno bannanna!

Kamela

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. avg 2012 12:16

aja, za kupiti pa sem videla zelloooo lepega v cityparku v trgovini poleg tisoč in en dar. notri prodajajo darila. 

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

16. sep 2012 10:00

Presneto, pa tale usoda in vse. Ravno danes sem, ob jutranjem sprehodu skozi park razmišljal o podstavkih in da moram NUJNO enega nabaviti, saj mi prav to manjka. Namreč, ne da vedno razrežem slastno pito (kot včeraj) v kuhinji in jo pol nesem do družbe, ampak da imam en takšen podstavek (nižji) tam pito it tefl. pekača, lepo dekorativno posipam z štaub cukerlijem in jo nato dam na poslinjeno mizo in odprta usta z visečim jezikom.
Pa tudi za doma, da imam pito lepo na mizi, pod steklenim pokrovom. Tako kot v tistih old school romantiš ang. filmih. Soooo romantik pure

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

16. sep 2012 10:09

Jaz imam tega s pokrovom pa sem zadovoljna. Sem pa videla še enega tule.

aby

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

16. sep 2012 14:34

bannanna, kako pa si naredila to stojalo doma? me zelo mika! :D FANTASTIČNO izgleda...

Kamela

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. sep 2012 15:58

z atijevo pomočjo. lakirali pa nismo doma. če ne bi šlo ravno za poroko, bi sicer sama pobarvala. Za nosilce se je ati igračkal s stružnico eno popoldne, plošče je v trgovini kupil, sestavljeno je pa z bolcni, tako da gre narazen in lahko uporabim samo spodnja dva štuka. čipke so čip bohinj, jih pošljejo po pošti. 

 

malo napiši v google homemade cupcake stand ali tower. tole http://www.scoop-n-save.com/product.php?xProd= oblepljeno s servietno tehniko ali v zavijalni papir pa je gotovo najlažja in najcenejša rešitev

 

 

Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 16. 2012 16:00

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

16. sep 2012 16:17

Wauu, hvala, res izvrina ideja! :D Čestitam

Kamela

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. sep 2012 16:31

MBrando je napisal/a:

Presneto, pa tale usoda in vse. Ravno danes sem, ob jutranjem sprehodu skozi park razmišljal o podstavkih in da moram NUJNO enega nabaviti, saj mi prav to manjka. Namreč, ne da vedno razrežem slastno pito (kot včeraj) v kuhinji in jo pol nesem do družbe, ampak da imam en takšen podstavek (nižji) tam pito it tefl. pekača, lepo dekorativno posipam z štaub cukerlijem in jo nato dam na poslinjeno mizo in odprta usta z visečim jezikom.
Pa tudi za doma, da imam pito lepo na mizi, pod steklenim pokrovom. Tako kot v tistih old school romantiš ang. filmih. Soooo romantik pure



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

Trgovina Gion, MBrando, je v Ulici kneza Koclja, nasproti avtobusnega posatjališča pred <elektrom.

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. sep 2012 19:25

MBrando je napisal/a:

 Ravno danes sem, ob jutranjem sprehodu skozi park razmišljal o podstavkih in da moram NUJNO enega nabaviti, saj mi prav to manjka. . (Dragi Nejček Z.)---

 

S tako strastjo jaz razmišljam eventuelno o .

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti