Presenečenje za rojstni dan - nujno !!

tema je zaklenjena

Ursy20  

član od: 2.3.2012

sporočila: 2

tema odprta - 16. avg 2012 17:57 | ogledi: 13.256 | odgovori: 21

Zdravo.


Rabila bi en majhen nasvet. Zdle v kratkem ima moj fant rojstni dan in ga bi rada malo presenetila. V mislih sem imela romantični večer z svečkami toda ne znam, kako bi to izpelala. Zato vas prosim za vaša mnenja, vsako mnenje mi bo prav prišlo ;)

 

Prosim, pomagajte mi, nujno !!


Hvala :D

 



Temo je spremenil(a) Ursy20 dne 16. avg 2012 18:06

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. avg 2012 19:28

Deklič, tako kot si si zamislila. Lahko narediš vse v stilu, od kopeli do večerje.Kupiš svečke s kakšnim erotičnim vonjem, ali dišeče paličice. Lepo jih razporediš po stanovanju, prižgeš nekaj minut, preden prinsc tvojega srca prispe, in začneš predstavo.

Samo preden se tega lotiš se prepričaj, da mu to res nekaj pomeni in da ne bi s tem razveselila le sebe, njemu pa no ne bi kaj veliko pomenilo. Ti ga najbolje poznaš in veš, ali sploh je za tako romantiko ali ne. Moj definutvno ni bil za take reči, zato mu nikdar nisem pripravljala takih "presenečenj". Jaz se pri takih rečeh in darilih vedno ravnam po tistemu, komur je namenjeno, ne po svojih željah.

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. avg 2012 21:59

Drago dete, če tega ne znaš, potem si pač evidentno še premlada za take stvari in verjetno tvoj Romeao takisto. Tega se pač ne moreš naučiti s šnelkursom na netu, tega se dekle nauči s kilometrino in leti. Pred tridesetim itak tega nobena ne zna.

Romantične večerje z zapeljevanjem - tega se lotevajo ljudje, ki se dobro počutijo v svoji koži, ki uživajo v svojem telesu in znajo častiti partnerjevega/partnerkinega - ti po napisanem sodeč še nisi tam.

Za začetek se pa tole vadi s kosilom in lepim pogrinjskom, pa da vidiš, kako bo to šlo. Do rutiniranega  posladka v linžeriji prideš itak šele čez nekaj let.

Vendelina jr.

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

17. avg 2012 7:49

Pred tridesetim itak tega nobena ne zna.
 

Se ne strinjam, s tole trditvijo......

te.jcika

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

17. avg 2012 8:33

....se boš, ko boš prišla čez štirideset.

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. avg 2012 10:02

te.jcika je napisal/a:

Pred tridesetim itak tega nobena ne zna.
 

Se ne strinjam, s tole trditvijo......



te.jcika

 

Hja, je razlika, ko to (in kako) počneš pri 25 ali z manj leti, in po tridesetem, verjemi.

In zdaj tudi sama razumem, zakaj naše mame tako skrbno hranijo kak kos lepega čipkastega perila; tistega, ki ga ne nosijo več, a je tako skrbno spravljeno v omari, da si kar predstavljaš, kakšni spomini vse jih vežejo na neke čase...

mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. avg 2012 11:16

Eh, ursy20, samo potrjuješ tisto, kar je večina punc zgoraj napisala.....

lp

cervus

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. avg 2012 11:23

...in tudi bi lahko vedela, da v današnjih časih, z današnjo tehnologijo, večina zapisanega kljub našemu trudu z brisanjem.... ostane še vedno nekje zapisano.

Ognjič

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

17. avg 2012 12:04

Ognjič 

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. avg 2012 12:27

Mlada dama se je užalila in želela izbrisati temo z nepovezanimi črkami, kar ji ni uspelo. Če nekaj vprašaš, sprejmi odgovore, tudi če ti niso všeč. Ker si se prijavila z izmišljenimi podatki, si tudi blokirana, dokler podatkov ne dopolniš. To se bo zgodilo, ko boš stala za zapisanim. Želim ti prijetno romantično večerjo s tvojim dragim, kjerkoli že bo 


čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

17. avg 2012 15:19

Ooo, očitno bo dragi za presenečenje dobil užaljeno jokanje čez "stare babe, ki nimajo pojma in so vse pokvarile"

Enkrat po 30. se bo pa vsemu le nasmehnila, se prijavila s pravimi podatki in izpeljala romantično večerjo, zaradi kakršnih potem moški hodijo v trgovino, kuhajo, pospravljajo in jim ni več taka finta vsak dan po službi sedeti v gostilni...

 

Drugače pa, Ursy20, vsaka 30+ letnica, ki to obvlada, je enkrat začela brez iskušenj. Ni vedno izpadlo tako, kot bi si želela, ampak vseeno dvomim, da je prav veliko mladih fantov ušlo, ker ni bilo perfektno, ker je mogoče izpadlo malo nerodno... Zato kar pogumno, karkoli že si boš izmislila, bo ok. Le toliko pazi, da ne boš cel dan garala, da bi ga zvečer presenetila z vrhunsko pojedino, potem boš pa vsa zdelana (in mogoče še nejevoljna, ker eksperiment z zahtevno kulinariko ni uspel) zvečer obsedela brez volje za karkoli.

Mogoče ga raje pelješ ven na lahko večerjo, pa potem doma ob svečkah postrežeš le še sladico... ali kar si bo pač slavljenec zaželel Naj bo nepozabno!

čoko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti