Parfum z limonino travo

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

tema odprta - 15. avg 2012 19:11 | ogledi: 7.112 | odgovori: 5

Ker sem surfala sem nekako prišla do limonine trave in ob tem sem se spomnila, da sem pred leti dobila toaletno vodico iz Francije ( ne vem imena ) z vodečo aromo limonske trave. Rada bi še tak osvežilen vonj in spraševala sem že po trgovinah a nisem našla nič podobnega.

Mogoče katera ve kateri "parfum" ima to, da se dobi pri nas?

 

menola

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

15. avg 2012 20:23

Pri Lushu. Pobrskaj o internetu. Verjetno tudi Occitane, ne vem pa, če ima res tudi tak parfum (ima pa nekaj s svežim vodnjem limone). Drugače ima Paficica Perfumes celo linijo z limonino travo, mislim, da lahko naročiš po inernetu.

Sicer je pa tudi varianta, da vkoraraš recimo v Mullerja ali kako drugo večjo parfumerijo in naravnost vprašaš prodajalko. 

 

Sonja

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

15. avg 2012 22:14

LUSH: The Smell of Freedom
Vonj, ki je večji od stekleničke! Prvi vtis je svež zeliščni občutek limonine trave, ki se razvije v pokrajino kompleksnih lesnih in ostrih začimbnih not, ki narišejo mojstrovino lepote in globine.
Note parfuma: Limonina trava, limonina mirta, neroli, jasmin, ingver, nageljnove žbice, poper, sandalovina, korenika perunike in lesne note.

 

Poletna dišava Loccitane
Citronka s citrusi

Svežina in lahkotnost Poletne dišave ustvari prijeten, osvežujoč in hladilen občutek. Odlična osvežitev po prhanju ali kopeli za vroče poletne dni. Citronkina prefinjena in subtilna Poletna dišava je po sestavi lažja od klasičnih toaletnih vodic in enostavna za uporabo - izdatno jo napršimo po celem telesu, za popolno osvežitev telesa in duha! Poživljajoča eterična olja citronke, grenivke in limone osvežijo kožo z igrivo dišavo. Poletna dišava naj bo vaš poletni spremljevalec kamorkoli greste - uporabljajte jo brez skromnosti in se razvajajte!

 

 

Mayisa

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

16. avg 2012 15:01

Hvala vama. Spraševala sem že v večih parfumerijah, Muller tudi Occitane a v glavnem najdejo nekaj s citrusom.

Ta Lushev zveni dobro a ne morem neznani vonj kupiti po netu.

menola

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

16. avg 2012 15:08

No našla sem, da je Lush prodajalna v Lj, bom pa enkrat šla tja povohati. ;))

menola

ivček  

član od: 14.8.2012

sporočila: 9

18. avg 2012 18:58

Polej na SPLETIČNI tam imajo opise parfumov,če pa ne najdeš nič jih pa vprašaj imajo svetovalko Nino,ful prijazna punca..

ivček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti