Prodamo eko kumare za vlaganje

tema je zaklenjena

tejcca  

član od: 10.8.2005

sporočila: 11

tema odprta - 7. avg 2012 17:09 | ogledi: 10.045 | odgovori: 5

Zdravo,

prodamo kumare za vlaganje, pridelane na ekološki kmetiji, ki je pod kontrolo in certificirana. Letos imamo kljub suši najbolj obilno letino kar se kumar tiče, zato ne vemo več kam z njimi :) Če jih morda še kdo potrebuje...
Imamo pa tudi druge stvari ;)

Smo pa iz štajerskega konca, možna tudi dostava, sploh ob večjem naročilu-po dogovoru.

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

7. avg 2012 20:28

Nikita ne vem, če Eto zanimajo eko pridelki.Če bi jih, bi sklenili pogodbe z ekopridelovalci.Vprašanje je tudi, ali ima tejcca dovolj pridelka za industrijsko proizvodnjo pa, če je grosistična cena tista, po kateri se ekopridelki prodajajo.Se bomo morali navaditi bolj kot ceno gledati poreklo in kvaliteto pridelka!

Tejcca, kar korajžno povej, kaj vse ponujate na vaši kmetiji in bolj natančno povej za lokacijo.Dobra roba se vedno proda in dober glas gre v deveto vas....

 

 

jovita

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

8. avg 2012 15:25

Mene bi zanimale predvsem cene.

Eko ponudbe je dosti,cene pa za moje pojme krepko pretirane.

ultranova

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

8. avg 2012 18:06

Tejcca, se strinjam s tabo glede cen.Glede na letošnje razmere pridelovanje vrtnin ni niti malo hvaležno delo.Gotovo ste vsi člani družine  vložili veliko truda, da imate kaj ponuditi.

Od tvojih slik pa mi je najbolj všeč hišica za čmrlje.

jovita

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. avg 2012 23:58

Dobro, tole prodajanje kumar sem pustil, je šlo za malo količino eko kmetije. Zdaj se je pa spremenilo v masovno prodajo s cenikom vred Če želite naročiti mali komercialni oglas, kamor tole sodi, se oglasite po zasebenm sporočilu. Hvala za razumevanje.



Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti