Kuharske revije

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. avg 2012 9:52

Odprto kuhinjo imam praktično vse izvode, le nekaj mi jih manjka, ker so nam ukradli časopis med dopusti. Prvi letniki so bili odlični, zdaj jim pa pojenjuje sapa. Majhni smo in se hitro izpojemo, žal.

 

 

 

naor

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

7. avg 2012 11:15

Za tole prilogo Jutarnjega pa nisem vedela... na spletni strani, kjer so objavljeni "teaserji", je videti fajn.  A je vsako nedeljo a samo občasno?

 

Sicer pa že nekaj let redno prebiram OK in mi je še vedno zanimiva.

Včasih sem kupovala tudi Liso-Čarovnija kuhanja, a me je minilo zaradi slabih prevodov in ponavljanja oz. izredno podobnih receptov. Ko to kupuješ nekaj let, ugotoviš, da je vsako leto isto - maja so jedi iz jagod in šparljev, oktobra so buče, avgusta paradižniki... Saj vem, da gre za sezonske jedi, a vseeno, no

 

Zelo občasno me premami Dober tek. Nekako nima pravih receptov zame.

 

Zelo mi je fajn Sale& Pepe, ga občasno kupim v Italiji. Še bolj pa mi je bil všeč italijanski Light, ki pa ga žal ni več v prodaji. Je imel veliko poučnih člankov, pa super recepte za zdrave in manj kalorične jedi, kar je nama všeč.

 

Včasih kupim kako francosko revijo, če sem ravno v Franciji, odločim se pa po hitrem listanju.

 

Tudi Hrvati imajo občasno dobre recepte v Jutarnjem ali Večernjem listu. Ko smo v službi še dobivali ta dva časnika, sem se vedno grebla za njihove kulinarične priloge :). Se mi pa še vedno toži po posebnih kulinaričnih izdajah revije Mila, ki že kar nekaj let ne obstaja več. Pri nas doma jih imamo nekaj in moram reči, da smo zelo veliko jedi od tam "vzeli za svoje".

motovilčica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. avg 2012 11:28

666 je napisal/a:

Ja, mali kuhar, a ne, da so slike! Pa tudi recepti so kar izvirni. Meni jih je zadnjič stric nekaj kupil, češ "imej, ko rad kuhaš", na prvi pogled sem bil precej skeptičen, potem pa sem bil prav presenečen nad nekaterimi domislicami.



 

aja, to gre torej za eno prav določeno revijo? meni sta eni dve  v tem stilu prišli pod roke, pa sta bili brez slik in recepti skoraj iz kulinarike. očitno obstajajo še ostale..

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

7. avg 2012 14:23

Sicer bo malo imo zdele, ampak me res zanima, zakaj Kulinarika.net ne izda svoje revije?

 

Pač, nagrajeni recepti al pa izžrebani - saj je vseeno - bi bili objavljeni v reviji. Kaj vem, malo mi je na misel prišlo, da glede na to kako razširjeno ime je to, pa reklame na TV, mogoče nebi bilo slabo, da bi bila še revija. Ali pa celo narejena po kopitu "opis uporabnic". Uporabnica foruma predstavi v reviji svoj meni.

 

No, filozofiram. Stroškovno ne razmišljam o tem. Verjetno ni računice...

Maxi25

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

7. avg 2012 14:46

V grobem - revija na 24 straneh, kvaliteta papirja približno takšna kot Nedelova Odprta kuhinja, vsi stroški skupaj osem do deset tisoč evrov.

mamamia

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

7. avg 2012 14:57

Jajks...

Maxi25

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

1. maj 2013 21:19

bannanna, hvala za to mezze, ki si jo delila z nami!

branka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti