Krema proti gubam?

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

6. mar 2014 10:31

Ja, kaj pa, če si po naravi oranž,korenček?

dari

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. mar 2014 10:40

Če si po naravi korenček, potem itak nisi človek, ne?

Naravno rdečkasti toni grejo v tone med bakrom in medom in to znajo frizerji čisto lepo namešati.

Hudič je, ko se (sicer smo o tem silno veliko govorili nekaj let nazaj na modnem topicu in sem mislila, da je tema že osvojena), ko se ženske s sivkastimi pigmenti in s pretežno "siva-miš" videzom odločijo, da bodo nekaj "poživile" inse potem postrižejo na kratko in za zabelo še kaj oranžnega, rozastega, vijoličnega, rdečega in sploh psihadeličnega....In tista barva samo poudari sivomišjost punce, nič drugega.

Glede barvanja v domači kopalnici - ne delajte tega z rdečkastimi toni. Tiste barve imajo preveč rdečkastih pirgmentov (zaradi tega, da ni potrošniških pritožb, da ni rdeče) in ta rdeča vedno preveč prime - ne glede na tip lasu. Potem je pa še hudič, ker se rdečkaste barve najhitreje spirajo in zato vse skupaj čez nekaj časa postane medlo, po drugi strani pa je las verjetno preveč suh in utrujen (in se ne sveti) in ko se na tak las non-stop poliva v hipermarketu kupljena barva, traja nekaj mesecev, preden frizerju uspe tisto pogorišče popraviti. Skratka, če se barvate same ali to delate pri prijateljicah - ne delajte tega z rdečimi barvami.

Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

6. mar 2014 16:27

Vendelina jr. je napisal/a:

 

Glede barvanja v domači kopalnici - ne delajte tega z rdečkastimi toni. Tiste barve imajo preveč rdečkastih pirgmentov (zaradi tega, da ni potrošniških pritožb, da ni rdeče) in ta rdeča vedno preveč prime - ne glede na tip lasu. 


Vendelina jr.

Tip las je še kako pomemben, prebivalci tega dela sveta imamo v svojih laseh (rjavih) rdeče pigmente, čeprav jih ne vidimo. Da bi jih nevtralizirali potrebujemo barvo z zelenimi pigmenti. Da bi lasje izgledali kot na škatli v hipermarketih, potrebujemo samo vso srečo tega sveta.

Commis débarrasseur

suziqatro  

član od: 25.4.2011

sporočila: 2526

6. mar 2014 17:15

Vendelina jr........zakaj strašiš ženske

Sama se barvam doma ,pa nimam takega slabega mnjenja......uporabljam že več let barvo Subrina pure (brez amoniaka) št.45 -papaja.......lasje se mi lepo svetijo in niso nič suhi,ker je potrebno barvane lase negovat in uporabljat čim manj agresivne šampone,ter obstajajo tudi maske za lase......imam že kar nekaj sivih in  barva lepo prekrije narastek in se ne spere(pri temnih barvah se prej opazi razliko - sem uporabljala barvo čokolada).....opažam da so sivi lasje bolj trdi,suhi in z uporabo te znamke so postali svileni,mehki.......nimam  želje po črni barvi ali malancani,imam bolj rada ognjene barve (baker).

suziqatro

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. mar 2014 21:56

Ay, suzi, por Dios....

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

16. jul 2014 13:10

Čudež, na katerega je človeštvo čakalo.

Sonja

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

16. jul 2014 13:15

limnol je napisal/a:

Čudež, na katerega je človeštvo čakalo.



Sonja

 

 

He, he, he, pobožne želje.

SMARTY1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. jul 2014 13:23

vanjatajnsek je napisal/a:

 

http://promocijskicenter.com/lepota/lagrend-ev/

 

lp



http://zaspancki.si/



Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 16. 2014 11:51

 

A ti to ironiziraš ali nam res priporočaš?

 

Ker jaz pri svojih 54 nočem izgledat kot da jih imam 30 ali 35, ker sem čisto zadovoljna s tem, kar vidim v ogledalu.

In ta tekst je preveden in ženske na slikah niso Slovenke.

Pa smo spet pri ovcah in tistih, za katere je greh denar jim v žepu pustit.

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. jul 2014 13:32

 

Temu čudežu se reče fotošop.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti