Vodno barvanje nohtov (water marbel nails)

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

tema odprta - 27. jul 2012 22:59 | ogledi: 12.468 | odgovori: 30

Lep pozdrav

 

Že nekaj časa se odločam probat vodno barvanje nohtov na you tubu sem gledala kako preprosto je to... evo en primer  : http://www.youtube.com/watch?v=Aak2q1vea-0

ta mi je res lep

mislm ogromno primerov je in danes sm se odločla to probat

evo še en lep primer : http://www.youtube.com/watch?v=OO3NO29L50U

Vse sem si pripravila : kozarček , voda sobne temperature , laki .... polepla sm si nohte mislm okoli....

in jst vsa navdušena kako preprosto je to sm kaplna prvo kaplico in kapljica je potonila mislim sploh se ni razlezla ....

in potem sm še probala ... ampak ne meni to ni uspel

pa sem mislna ,da je pretopla voda ali prehladna pa sm probala destilirano in iz pipe... nič boljše

če pa je obstalo na vodi se pa ni razlezlo in ko sem hotla oblikovat uzorec.... no ja brez komentarja

in potem sem brskala po netu kaj bi lahk blo in najdla tole http://www.youtube.com/watch?v=41he96u6-bI&featu  in sm se tolažla ,da vidim da ne gre samo meni..... 

 

je mogoče katera tukaj to že probala in mogoče ve kaj delam narobe?

Mislm uporabla sm lak Zoya, OPI , Chanel, Essenc, Loreal, Manhatton, China Glaze... pri vseh isto.

Tako ,da če katera kej lohko pomaga mi??

 

Hvala vsem

 

pa se opravičujem zaradi pravopisnih napak

 

Lp

dorka

kutikula  

član od: 25.5.2008

sporočila: 37

28. jul 2012 0:05

Ta način barvanja nohtov sem probala samo enkrat, ampak nisem naletela na nobene probleme. Eksperimentirala pa sem s hladno vodo, poceni Essence laki in kozarcem od Nutelle. Potem sem to čaranje opustila, ker preprosto nimam časa ali pa volje za tako dolgotrajen proces. :)

Če pogledam tvoj zadnji link, kjer punci kapljica potone, imam občutek, da jo kapne iz višine. Posledično kaplja "dobi zalet" in jo odnese do dna. Na prvem videu se punca skoraj (če ne res) s čopičem dotakne vodne površine. Spomnim se, da sem se tudi jaz s čopičem nežno dotaknila vode.

Nasledji fail punce z zadnjega linka pa je, da je počasi kapljala lak na vodo in so se ji zunanji krogi že posušili preden jih je začela mešati z zobotrebcem. Torej rabiš še brzino...

kutikula

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

28. jul 2012 0:11

Scena! Jutri moram probat. In ker nisem tip za umetne nohte, si jih bom na moje orginalne naredila.

Sploh nisem vedla, da obstaja kaj takega. Kaj človek vsega ne iznajde

yulchi

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

28. jul 2012 7:53

Lep pozdrav

 

Jst sm probala ,da sm nizko kapnila pa se mi ni skoraj nic razlezu lak....  :(

Yulchi povej če ti rata.

 

Lp

dorka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jul 2012 8:37

Dorka, če bi pol toliko napora, kot ga vlagaš v barvanje nohtov, vložila v  osnovno pismenost, bi bil svet lepši. Ali ni dolgočasno, ko se vedno in stalno izražaš zgolj na enem ne posebej razvitem jezikovnem nivoju?

Vendelina jr.

Deschanel  

član od: 18.4.2012

sporočila: 35

28. jul 2012 9:42

Vendelina, malo prizanesljivosti prosim. A ne vidiš, da se je vnaprej opravičila? To me spominja na tisto veš, ko ženšče vidi bananin olupek, pa reče: ups, spet bom padla ... 

Dan pa tudi nima toliko ur, da bi se človek ukvarjal z obrobnostmi, kot je jezik. 

Lp

 

Deschanel

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. jul 2012 11:26

Deschanel je napisal/a:

Dan pa tudi nima toliko ur, da bi se človek ukvarjal z obrobnostmi, kot je jezik. 

Deschanel

Barvanje nohtov ali jezik, ki ga uporabljamo v komunikaciji z ljudmi. Ne vem, če je tu dilema, kaj je obrobno. No, zame dileme ni. 

rimljanka

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. jul 2012 11:40

Poleg tega so nohti nagravžni, odbijajoči.

Commis débarrasseur

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

28. jul 2012 11:49

Hahaha joj smešno, tretji link me je tako nasmejal, ga je kar vredno pogledat, samo ne razumem zakaj ji ni uspelo, je delala prepočasi.. Danes bom poskusila pa tudi jaz, mogoče bom imela srečo. Zgleda hudo dobro!!

Hvala za temo, vsak dan kaj novega zveš ha.

ursiii

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

28. jul 2012 12:07

Dorka, saj bo šlo, ti kar vztrajaj in vztrajaj!Pa saj veš, brez muje se še čevelj ne obuje.

zeta

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

28. jul 2012 13:18

Ah že poročam, dorka že dve sva ki nama ne gre, škoda. Se mi je strdil lak prej kot sem lahko risala vzorce ( slabo je kapljalo ker niso najbol sveži laki) . Mislim da bom kupila nove barve in še poskušala. Sem pa vseeno potopila 2 prsta not in se je lepo primla barva, tako da predstavo že imam kako bi šlo.

Pa lep dan, in da bi ti uspelo..

ursiii

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti