Dukanova dieta

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

tema odprta - 25. jul 2012 14:44 | ogledi: 20.882 | odgovori: 9

Ima morda katera izkušnje z Dukanovo dieto? Zamimajo me jedilniki za kosilo, zajtrk in večerjo v prvem tednu.



Iča

Temo je spremenil(a) IČA dne 25. jul 2012 14:45

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

25. jul 2012 15:23

Zal ti ne morem pomagat, ker jedilnika ni. Ustvaris si svojega.

http://www.dukandiet.co.uk/

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. jul 2012 19:16

Na povezavi www.coolinarika.com imaš cel forum na to temo.

mamamia

anasteele  

član od: 20.4.2015

sporočila: 78

23. apr 2015 8:53

Je mogoče kdo tukaj, ki je poskusil s to dieto? Meni se zdi super.. danes sem začela.

Z: 2 pečeni jajci na oko, 4 kisle kumarice (nekje sem prebrala da jih tudi v fazi napada lahko par poješ)

 kava z mlekom

M: 2x light navadni jogurt + ovseni otrobi + vaniljeva aroma z Natreenom

K: pečena piščančja prsa s curryjem, kava z mlekom

V: kozarec mleka, par rezin suhe salame (ni čisto Dukan, ampak..)

 

"Sam da je sladk pa kofe!"

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. apr 2015 8:59

anasteele je napisal/a:

Je mogoče kdo tukaj, ki je poskusil s to dieto? Meni se zdi super.. danes sem začela.

Z: 2 pečeni jajci na oko, 4 kisle kumarice (nekje sem prebrala da jih tudi v fazi napada lahko par poješ)

 kava z mlekom

M: 2x light navadni jogurt + ovseni otrobi + vaniljeva aroma z Natreenom

K: pečena piščančja prsa s curryjem, kava z mlekom

V: kozarec mleka, par rezin suhe salame (ni čisto Dukan, ampak..)

 



"Sam da je sladk pa kofe!"

S temle se človek normalne teže zdredi.

Vendelina jr.

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

23. apr 2015 9:08

 

 Odlična stran za različne diete, vredno ogleda. nekje sem zasledila tudi nekaj o Dukanovi. Vendar je moje mnenje, da so hitre diete bolj škodljive kot koristne. Kar izgubiš, hitro pridobiš, pa še kaj zraven.

 

Počasi, vztrajno,  veliko gibanja in veliko tekočine pit. In kar poješ, pokuri.

 

http://www.smsdieta.si/diete/

 

 

Valchi

anasteele  

član od: 20.4.2015

sporočila: 78

23. apr 2015 9:14

No, stane me nič (dobesedno, ker se mi zdi ful poceni dieta), glede uspeha oziroma če mi ustreza, bom pa itak videla v roku 3 dni... Če se ne bom počutila OK, bom seveda nehala.

Gibanje - check! Itak hodim vsak dan 1 uro (peš v službo in iz nje, občasno še na kak hrib skočim)

Ne poznam nobenega, ki bi se šel to dieto (razen Kate Middleton, ki je prav znana da je hujšala po tej dieti), obstaja tudi en blog hrvaške državljanke, ki je vodila celoten postopek. Zanimiva izkušnja :)

 

 

 

"Sam da je sladk pa kofe!"

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. apr 2015 10:05

Kate ni bila v odrasli dobi nikoli debela, ergo.... tudi ne bo nobena postala Kate, če bo jedla dve jajci na oko in štiri krastavce za zajtrk.

 

Vendelina jr.

anasteele  

član od: 20.4.2015

sporočila: 78

23. apr 2015 11:06

Vendelina, ne na tak način no ;) samo vprašala sem, povedala mnenje kot je običaj na forumih..Nisem vedela, da ste tukaj občutljivi na diete :D sej tudi jaz sama rada dobro jem...

Je pa res, da vam dam za prav, da je treba predvsem veliko pit in pač porabit kar poješ ;) logično..

 

Bom raje prakticirala hrano kot do zdaj.. zjutraj zajtrk, pa čeprav sladek, malica sendvič, kosilo meso in solata (to imam tak način in mi najbolj paše), zvečer pa jem navadni jogurt in sadje (sadni jogurti so mi vsi presladki) :) + malo več miganja.

Vsaj tečna ne bom :P hahaha

 

 

 

"Sam da je sladk pa kofe!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti