Hujšanje---ojej

tema je zaklenjena

moderator1  

član od: 12.3.2010

sporočila: 38

24. jul 2012 14:23

Ostanite pri temi, prosim.

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

24. jul 2012 14:28

Pa tudi to je zelo zanimivo, da kadarkoli Vandelini oz. njenim somišljenikom povemo, da se tako ne obnaša, vskočijo moderatorji! Sicer pa nisem zašla s teme in zato ne razumem opozorila!

  

leandros

moderator1  

član od: 12.3.2010

sporočila: 38

24. jul 2012 15:01

Opozorilo je bilo namenjeno vsem članom foruma, ki so v svojih postih zašli s teme.

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

24. jul 2012 19:46

Saj imate tu večinoma vsi prav. Po eni strani se mora otrok razvit v "normalnega odraslega brez zdravstvenih težav", po drugi strani pa ni napačno mišljenje, da bi bilo bolj pametno črtat z jedilnika nekatere jedi (velja predvsem za otroke, pa tudi za odrasle), oz. jih jesti letno enkrat ali pa še to ne. Ker je iz leta v leto vedno več otrok s prekomerno težo. In to povzroča hitra hrana, sladkarije, nezdravi prigrizki...

Saj bo Pika naredila že kaj, kar ji priporočamo. Definitivno bo začela trebušnjake izvajat

Sem pa nekje na netu prebrala, da nič ne pomaga, če jih vsak dan narediš 200, ampak naj bi se jih samo 10 do 15 naredilo po tri ponovitve.

yulchi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. jul 2012 19:52

leandros je napisal/a:

Pa tudi to je zelo zanimivo, da kadarkoli Vandelini oz. njenim somišljenikom povemo, da se tako ne obnaša, vskočijo moderatorji! Sicer pa nisem zašla s teme in zato ne razumem opozorila!

  



leandros

 

leandros, če z nekom obračunavaš, kot ti z Vendelino jr., se spodobi vsaj pravilno imenovati tistega, ki ga kritiziraš. To je nekako za začetek. Torej Vendelina, ne Vandelina. Je tako težko?

mamamia

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

24. jul 2012 22:06

Dragi 13 letni otrok.

Moja hči je tvojih let in a veš kaj sem ob branju tvojega posta storila.?Šla sem k njej v sobo in si mislila ,da je manjša in mnogo lažja od tebe.Pa ima 1cm manj kot ti in 1 kg manj...in je res SUHA.Tako,da punca upam,da se ti ne vidiš debelo in nimaš kakšnih čudnih predstav o sebi.Si prav fejst punca,aja pomfri pa res malo manj jej.

kuharca37

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

25. jul 2012 8:29

Mamamia, samo še tebe sem čakala kdaj se boš oglasila, ker to vedno narediš, ko nekdo "obračunava" s tvojo frendico. Dolgočasna si že, pa še predvidljiva. Nekateri res mislite, da je ta portal vaš in si ga lastite do skrajnosti in bog ne daj, da bi kdo izven "vašega svetega kroga" imel drugačno mišljenje, za povrhu pa še vse skupaj obrnete na glavo in potem izpade, da vas ostali napadamo. Pa ne da bi bili tako spretni, še enkrat, tako predvidljivi ste!

Zdaj pa čakam, da se bo še enkrat oglasil moderator z opozorilom!      

leandros

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti