Moja kuhinja/sanjska kuhinja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

17. nov 2013 20:43

TV kuhinjski pulti so natrpani s sponzorskimi izdelki, ki se pač morajo videti (ko sem omenjala znake življenja v kuhinji - no , to je pa še celo zame malo preveč življenja na pultih). Moje "življenje" je polička z začimbami, mlinček za poper, krpa ali dve, cet, deske (ker v omarah zaje pač ni prostora) pa seveda radio, ker brez šuma ozadja ne gre. Vse ostalo je pa (načeloma) pospravljeno, le tu in tam se odceja posoda od pranja (včasih tudi malo bolj dolgo).

Sonja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. nov 2013 22:18

Oh vanja, jaz bi se pa kar prežarčila v njuno kuhinjo! En pultek še in je to vse od kuhinje do konca življenja :D



Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 18.nov 2013 07:18

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. nov 2013 0:52

Tole, kar je pred njima oz. na otoku, na katerem pripravljata jedi je jasno sponzorirano. Vsa olja in ostalo je obrneno v kamero, da se izdelki jazno vidijo. Ampak tisto, kar imata pod oknom in ob stenah? Men bi se zmešal od te navlake, če bi bila v moji kuhinji. 

 

Vanja

janap  

član od: 2.12.2008

sporočila: 9

18. nov 2013 11:14

To pa je tema, ki mi je trenutno pisana na kožo. Po 14 letih podnajemništva sem končno dobila svoje stanovanje, ki ga lahko opremim po svojih željah. Ker pač nimam nekih finančnih zmožnosti, sem kar nekaj časa iskala poceni in lepo, ter predvsem funkcionalno kuhinjo. Uspelo mi je. Našla sem moderno kuhinjo živo rumene barve, s plinskim štedilnikom in napo. Na tleh bojo temno sive ploščice, stene pa bele.

Komaj čakam december, da mi jo pripeljejo in zmontirajo. lp Jana

janap

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

18. nov 2013 20:49

janap. čestitke! :) to so prav posebni občutki, ko na novo opremljaš a ne :) čisto razumem :) js bom mela tud bele stene (dokler se jih ne naveličam) in jih bom v kuhinji prepleskala s pralnimi barvami, za lažje čiščenje.

Oreo

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

20. nov 2013 8:44

Ravno včeraj so nama sporočili, da najina kuhinja pride namesto 5. novembra šele 10. decembra... No ja, vsaj fiksen datum je!

Saša

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

20. nov 2013 9:13

Nam so pripeljali kuhinjo celo en teden pred rokom...počasi sestavljamo,upam da bo konec tedna fertik :)...bi me pa skoraj kap,ko sem odprla prvo škatlo..zagledam plavo barvo..naročila sva pa magnolijo....kličemo v trgovino in odgovor,gospa nič bati,to je folija :)...uf ,pa res,kakšna je to folija,ko se prilega v nulo,sijoča,še luknjice za ročaje so izvrtani skozi...:))

lp goga

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

20. nov 2013 14:46

No ja, če sem iskrena, sem kar malo pričakovala, da bo kuhinja pozna, skoraj noben del ni standardni, tako da bova pač 2 tedna kuhala na prenosnem električnem štedilniku... Sicer pa je tudi to najina prva kuhinja, skoraj dva meseca sva se odločala, in na koncu odločila. Upam, da bo potem vse tako, kot se šika.. zelo optimistično sva namreč povabila njegove in moje starše na silvestrsko večerjo :))) No ja, bova pa imela zdaj več časa kupovati krožnike, pribor in ostale drobnarije.

Saša

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

20. nov 2013 16:55

kaj pa barva kuhinje? a ima kdo kaj povedati za belo? visok sijaj?

Oreo

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

20. nov 2013 16:57

Če ti je všeč in si pripravljena neprestano brisati prstne odtise, potem ni kaj povedati (moja je bela mat in sem zelo zadovoljna).

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti