Pest reject

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

21. jul 2012 11:30

Kaj pa, če bi si omislili mačko?

slepakura

evy_3  

član od: 31.7.2008

sporočila: 70

21. jul 2012 11:35

Ha ha, imamo mačkona, ki lovi, ko njemu tako odgovarja. Saj miš se na past dokaj hitro ujame, kljub temu pa ni prijetno dejstvo, da se ujame v sobi in da se to večkrat dogaja.

evy_3

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

21. jul 2012 18:45

Ja evy, tale vaša okna so res malo nerodna.

Lahko poskuših pa takole, ko praviš, da imate mačkona. Odstrani pasti, mačku pa postelji v sobi. Tam, sem pa prepričana, da bo temeljito in sproti poskrbel za red in miškam bo odklenkalo.

zeta

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

7. sep 2012 10:31

Ojla,

 

sem kupila Pest reject za naš vikend in ga imam notri od sredine julija vključenega že skoz. Po treh tednih sem res opazila,da miši ni več na spregeld niti mravelj. Ko sem prišla na vikend sem imela povsod po kuhinji kakce in sem morala vse počistiti, pa mama je enkrat nastavila lepilo za miši in se je miška ujela. Poleg tega so se mi po kuhinji sprehajale mravlje in ni nič pomagalo, sedaj pa o njih ne duha in sluha. Zadeva zagotovo deluje, samo jo moraš imeto skoz vklopljeno.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti