Dvonadstropna torta in figurice iz tičine mase

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

17. jul 2012 23:07

Ja to tudi jaz naredim 1 dan prej dokončam torto in jo pustim do naslednjega dneva v hladilniku, torej če bom dala rožice tik preden  bom postavila torto an mizo ne bo z njimi nič narobe :D jeeeeeej, hvala!!!

Kamela

asimetra  

član od: 2.1.2008

sporočila: 173

18. jul 2012 9:36

Živjo.

Mogoče malo pozno, ampak vseeno kdaj prav pride. Jaz kadar figurice iz tičino mase polagam na smetano, spodnjo stran figurice pomažem z maslom. Tako se mi figurice ne topijo in ostanejo cele tudi čez noč.

 

LP

asimetra

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

18. jul 2012 20:45

Asimetra, nič ni prepozno :D torte se bom lotila komaj naslednjo soboto :D njalepša hvala za nasvet! :DDD

 

zlate ste!

Kamela

Kamela  

član od: 16.7.2012

sporočila: 92

22. jul 2012 21:27

Zanima me koliko tičine mase rabim, če bom z njo ˝oblekla˝ 2 nadstropno torto, mere: 40x40 zgornja  20x20? :)

 

Lp

Kamela

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

3. avg 2012 20:57

Kamela bravo za prvič. Mene tudi čaka dvonadstropna začetek oktobra, se še nisem odločila a bo okrogla ali kvadrat. Tičine skor sigurno ne bom dala okrog, samo smetano pa tud ne. Kakšno verzijo pariške mogoče. 

Okraske iz tičine je možno pobarvat na srebrno, se dobi takšna barva? Ne spomnem se, da bi videla kje omenjeno. 

OlivaB

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti