Lego kocke

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

tema odprta - 12. jul 2012 23:47 | ogledi: 9.420 | odgovori: 10

Pozdravljeni,

če imate doma (rabljene) klasične Lego kocke ali Lego Duplo kocke, ki jih ne potrebujete več, jih odkupim. Zanimanje zanje doma je veliko, cena novih trenutno prehuda.

Hvala!

tulka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

13. jul 2012 6:09

LEGO KOCKE so pa taka ena SIMPATIČNA zadeva, da me še sedaj kdaj prime, da kaj iz njih naredim. Joj, joj kaki otrok. Tudi po novih sem že segal in si jih želel, a kot si omenila, so cene prehude :(

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

13. jul 2012 18:45

Ja, res je, pri nas v rodbini spadajo tudi med dediščino. Dve generaciji sta (sva) jih že plemenitili in odrabili, trenutno na podstrešju čakajo na tretjo. Popolnoma razumem, da jih ljudje nočejo dati iz rok. 

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. jul 2012 19:38

Tudi pri nas je tako, kot pri Limnol.

Vanja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

13. jul 2012 21:23

Tudi pri nas , a kocke je dobil prvi vnuk, naši so zamudili razdajanje .

tulka

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

24. jul 2012 14:38

tulka je napisal/a:

Pozdravljeni,

če imate doma (rabljene) klasične Lego kocke ali Lego Duplo kocke, ki jih ne potrebujete več, jih odkupim. Zanimanje zanje doma je veliko, cena novih trenutno prehuda.

Hvala!

 

tulka

Tulka :)


Na BOLHO poglej..če se ne motim je včeraj al predvčeraj nekdo dal oglas, da jih zelo veliko količino ugodno prodaja, ker si otrok želi trampolin

Jaz sem jih prodajala na bolhi 7 kg...in jih takoj podala. Poglej, sigurno boš našla.

 

Čaoooo

vd007

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

24. jul 2012 15:05

vd007,

hvala lepa za nasvet! Ravno včeraj smo po pošti prejeli veliko količino kock. Kupili smo jih po simbolični ceni po e-Bayu. Hvala rebecci za namig!

tulka

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

24. jul 2012 23:38

MBrando je napisal/a:
LEGO KOCKE so pa taka ena SIMPATIČNA zadeva, da me še sedaj kdaj prime, da kaj iz njih naredim. Joj, joj kaki otrok. Tudi po novih sem že segal in si jih želel, a kot si omenila, so cene prehude :(

Pri nas doma pa imamo clana v druzini, kateri ceprav ima ze krepko cez 20 let in se v bistvu ze bliza 30, mu ne mores narediti vecjega veselja za novo leto in rojstni dan, kot ce mu podaris en Lego kocke komplet (najvecji hec pa je, ko ga potem opazujemo, s kakim uzitkom si da opravka s sestavljanjem ).

Se pa strinjam, da je cena hudo prevec zasoljena, da postajajo Lego kocke ze pravi luksuz.

urska

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

25. jul 2012 0:12

Meni se zdi, da so Imele Lego kocke vedno luksuzno ceno.

Vanja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. jul 2012 5:14

ursus_le: Jaz sem že v tistem drugem delu teksta, kar se tiče let in se velikokrat zasačim kako v SEIERSBERGU v DMu lutam med tistimi nabasanimi LEGO policami, odpiram spredne pokrove, odkrivam kaj vse lahko naredim iz enega kompleta, si predstavljam kako bi to sedaj sestavljal, se spominjam tistih PRAVIH PODVIGOV, ko smo Graz planirali 1 mesec naprej, vstajali ob 6tih, da smo se izognili gužvi, a nam je to le redko uspelo (časi Juge), ko sta bila SEGRO in METRO TOP **** in ko sem ob vožnji nazaj stiskal svež, nov komplet LEGO in dremal. Doma pa, uaaa. Starši gledat film, jaz pa pred njimi na tepihu lepo odprl škatlo in sestavljal zadevo.
To je to, kar mi ne bo nikoli šlo iz spomina in kar me plemeniti in mi daje tisto eno prav posebno noto in spomin na prijetno in lepo otroštvo.
Lego kocke in spomini. Kot otrok na božično jutro.

Mi pa je sila všeč, da kljub letom ne skriva veselja do LEGO kock, da mu lahko naredite veselje z takšno zadevo kot je nov komplet LEGO in da pri tem neizmerno uživa. To je to. Prosim, nadaljujte tako, nikoli naj ne izgubi otroka v sebi, saj je takšnih ljudi ter odkrite ljubezni do LEGO kock vedno manj :/

Ne vem, zakaj se jaz nisem že prej spomnil, da bi si to zaželel. Letos pa si bom! POROČAM o reakcijah moderne, transparentne družbe/okolice/družine...

Vanja: To pa ne bi vedel. Verjetno res ja, samo saj veste; ko si otrok ne razumeš cen oz. ne znaš vrednotiti zadev. Zadeva je bila na polici, izbral sem si jo, zraven dobil še 300g BELO MILKO Z ROZINAMI!!!!!!! (le kaj se je zgodilo z to edicijo?!?!?) in to so bili NAJ NAJ dnevi tistih let.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

25. jul 2012 8:10

Najhuje je, ko šparaš to zadevo, potem pa otrok ne pokaže interesa za njih :) Vsaj takega ne, kot bi si mi sami želeli.

Fino je da obstaja veliko neuradnih strani Lega, načrti in informacijami. BrickLink je seveda prvi. Imel sem manijo nekaj časa da skompletiram vse sete iz otroštva.

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti