Kje kupiti tekaško obutev

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. maj 2014 8:53

O božemoj! In med ljudmi velja splošno mnenje, da so Crocsi grdi? 

Mojca

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. maj 2014 9:30

Predvsem so precej bolj uporabni za hitro letanje okoli hiše in po vrtu.

Loni Makaroni

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

9. maj 2014 12:08

Če me pogled ne vara, sem v teh lar letih, kar obstajajo, da Rožniku mogoče videla dva ali tri primerke v tek čudesih. Očitno je nekaj pameti le še ostalo v ljudstvu.

Sonja

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

9. maj 2014 12:46

Jaz pa imam Merrelove barefootke, ne za tek ampak za vsakdanjo uporabo (prosti čas, hoja...). Zame so zlata vredne, ni bolj udobne obutve.

 

trac

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. maj 2014 13:44

Saj jaz tudi imam ene barefootke, a ne 5fingers variante, služijo mi za potovanja, da nisem cel čas v čevljih, sploh med daljšimi vožnjami. V preostalem življenju po nasvetu ortopedov in fizioterapevtov nosim precej blaženo obutev (superge za pronatorje npr., čeprav sem po obliki stopal nevtralka).

Loni Makaroni

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

9. maj 2014 13:55

Jaz sem se pa ravno s čevlji za bosi tek rešila kar hudih tekaških težav, ker sem preveč nabijala na pete - te namreč prisilijo teči po sprednjem delu stopala (ampak ne s temi petoprstimi čudesi, jasno). Od začetka ni bilo enostavno, ampak zdaj jih pa ne dam za nič na svetu. Imam NikeFree 3 za malo daljše proge in 2 za kratke (pri teh res čutiš vsak kamenček skozi podplat, trojka je pa že kar dobro oblazinjena, ampak mehka kot oblaček).

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. maj 2014 14:34

Tile cloudrunnerji so kot nike air. V naši naj-tekaški trgovini teh na prste čevljev in drugih minimalističnih barefoot tekaških sploh niso prodajali. SO mi enkrat rekli, da je samo faza. Poznam pa enega, ki si je kupil Xero Shoe in si kar hitro zlomil palec. Ko so ga vprašali, kako je vedel, da si ga je zlomil, je rekel, da je bil obrnjen za 90 stopinj navzven. Hvala bogu tega nisem videla. Tipi, ki so te čevlje izumili so imeli marketing taktiko, češ, že praljudje so laufali bosi. Du-ha!! 

Drugače pa, jaz se nogavic na 5 prstov nisem mogla nositi, kaj šele, da bi tole grozoto od 5 prstov čevlje dala gor. MamaF, se spomnim, da sva se pogovarjali točno o tem, da so crocksi lepši. :)

 

Vanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. maj 2014 15:03

Nike air meni na nogi niso stali, na žalost. So v primerjavi z oblački tekački cenovno ugodnejši, sploh v akcijah. Grem zdajle oblačke na Primoža peljat, počasi se začenja 24 urno maširanje, čeprav imava namen iti vmes domov spat, pa eno torto moram za nedeljsko obhajilo vmes narediti.

Loni Makaroni

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

9. maj 2014 15:35

Vsaka znamka ima svoja kopita, tako da mora res vsak sam zase najti najbolj primerne. Žal so moja kopita nadstandardna, prav nič damskih mer, tako da si moram po internetu naročiti široko izvedbo. Ti so res v redu,  ampak dražji, no, zato si pa lahko izmišljuješ svoje barvne kombinacije, ki so potem v naravi videti povsem drugače kot doma na monitorju. Če pa primerjam svoja stopala zdaj in pred par leti - se splača. Bom pa oblačke tekačke tudi poskusila, če jih le kje najdem.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti