Lunice

Miškolin  

član od: 15.1.2004

sporočila: 128

tema odprta - 16. jan 2004 14:21 | ogledi: 3.378 | odgovori: 6

Pri našem bližnjem slaščičarju imajo čudovite lunice, mehke, sočne in sicer z rumenim in roza prelivom, zelo lepe za oči in dobre za želodček, vendar zelo drage.

Rada bi jih naredila sama, pa nimam recepta, kaj šele, da bi naredila te čudovite barvne prelive?!

Računam na vašo pomoč in hvala že v naprej.

Miškolin

Temo je spremenil(a) Miškolin dne 16. jan 2004 14:37:54

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

16. jan 2004 14:54

Jaz sama jih pripravljam po naslednjem receptu in vedno izginejo brez sledu,...edino preliv ne bo pravilen, mogoče se kljub vsemu na podoben način kot led da pripraviti tudi barvne prelive z dodatki arom (jagodne, malinine)! Lunice Sestavine 12 dag margarine 12 dag sladkorja v prahu 3 cela jajca 12 dag čokolade v prahu 15 dag zmletih orehov 12 dag moke 1 žličko pecilnega praska Led 25 dag sladkorne moke 3 žlice limoninega soka 3 žlice ruma Priprava Margarino, sladkor ter jajca zmešamo, zatem dodamo ostale sestavine ter se enkrat dobro premešamo in damo v pomazan pekač. Pečemo 1/2 ure pri 150°C. Ko se pečeno testo ohladi, premažemo z ledom ter denemo na hladno, da se led strdi, nato oblikujemo poljubne figure. Upam da je pravo! Pa dober tek! Maja

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

19. jan 2004 15:08

Jaz pečem po podobnem receptu kot Maja (brez orehov, iz beljakov naredim sneg), glazuro vlijem še na vroč biskvit, počakam 5 minut, nato pa izrežem lunice s kozarcem. Za barvni preliv lahko dodate nekaj kapljic barvila. Te lunice so res odlične, mi jih pojemo kar sproti. Rebeka

Miškolin  

član od: 15.1.2004

sporočila: 128

20. jan 2004 9:28

Uporabila sem recept z orehi in res so bile lunice zelo okusne, vendar preliv, po besedah hčerkice, ni bil "ta pravi". (Sicer ni bilo videti, da bi jo to preveč motilo pri pospravljanju s krožnika). Kje bi dobila barvilo za živila? V trgovinah sem zasledila le različne esence v zelo malih stekleničkah, ki pa so bolj slab nadomestek za barvo (imajo močan vonj, barva pa se preveč razredči). Hvala in lep pozdrav, Miškolin

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

20. jan 2004 11:44

Jaz včasih ko delam breskvice in gobice raje uporabim sok rdeče pese ali malinovec, lahko tudi ribezov sok za razredčit, ampak nisem pa še poskusila to za obarvanje pri oblivih. Mogoče bi se izšlo da v malinovec zamešaš malo limonce in sladkorja v prahu, da postane bolj gosto potem pa daš hladit. Verjamem pa, da ima kdo od naših kuharjev in pekov še kako boljšo idejo. Upam, da nam jo zaupa pa sladek pozdrav, Maja

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

20. jan 2004 14:00

Miskolin, jedilne barve za obarvanje peciva in razne dekoracije za pecivo lahko kupis v Pekarni Vrhnika, vendar zal imajo zelo velike zavitke tako da se doma zelo redko porabijo, lahko pa jih kupite skupaj s prijateljicami in nato razdelite ali pa se kako drugace znajdete.Barve lahko kupite kot pasto ali kot prah in jo nato vmesate med kremo, obliv, nadev. Lep pozdrav! Anja

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

21. jan 2004 11:21

Jaz sem jedilne barve kupila v hipermaketu, dobijo se tudi v trgovinah (vprašajte prodajalko, mogoče vam lahko nabavijo v kakšni vam bližji trgovini). Eno so jedilne barve za obarvanje, z drugimi lahko pišete. Lp, Rebeka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti