Knjiga o mikrovalovni pečici

neznan uporabnik
tema odprta - 6. mar 2001 9:53 | ogledi: 3.127 | odgovori: 3

Ve kdo, da bi obstajala knjiga o pripravi hrane in recepti za mikrovalovno pečico?

neznan uporabnik

6. mar 2001 11:48

Napisala sem 4 različne knjige za kuhanje v mikrovalovni pečici. Toda na žalost so vse razprodane. Lahko pa si jih sposodite v kaki večji knjižnici. Ima pa vsaka pečica svojo knjigo , ker so časi kuhanja v vsaki pečici drugačni. Če te ni zraven pomeni da se uvozniku ni zdelo potrebno prevesti. VstrajajteČe imate kako določeno vprašanje lahko vprašate le napisati mi morate katero pečico imate in kakšna je njena moč, pa Vam bom odgovorila.

vekoslav  

član od: 2.4.2006

sporočila: 3

2. apr 2006 22:36

tudi jaz imam pečici clatronic in lepo prosim za slovenska navodila za uoporabo in vsaj nekaj receptov. hvala! vekoslav vekoslav

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. jul 2006 19:58

Obstaja novejša knjiga , ki se najde v vseh splošnih knjižnicah in ima naslov Dobrote iz mikrovalovne pečice, spada k eni zbirki knjig, za katere ne vem, kako točno se imenuje, vem, da so knjige srednje velikosti. Meni je bila všeč. Upam, da sem vam kaj pomagala. Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti