Iščem rabljene "doktor romane"

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

tema odprta - 26. jun 2012 18:46 | ogledi: 6.748 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

že velikokrat ste mi priskočili na pomoč z uporabnimi nasveti, zdaj pa imam za vas eno prošnjo.

Oče bo v bolnišnici zaradi bolezni in zdravljenja dalj časa ležal, čas pa si z veseljem krajša s prebiranjem raznih krajših doktor, ljubezenskih in pustolovskih romanov.

Če se jih komu kaj doma valja, jih z veseljem odkupim po simbolični ceni.
Pogoj je le, da so primerno ohranjeni, mehka vezava, ne preveč debeli ali težki, saj težko drži večje in težje knjige vznak. V poštev pridejo zlasti romani formata ali debeline manjšega A5 zvezka, ki jih prebere v dopoldnevu ali dveh.

Ponudbe na rahous(at)gmail.com ali ZS.

 

Že vnaprej hvala za pomoč!

Joan

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

27. jun 2012 7:03

Predlagam, da greš na bolšji trg v Ljubljani. Jaz sem jih tam kupila. Sicer jih prodajalci ponavadi nimajo s seboj, se pa da zmenit, da ti jih prinesejo naslednjič. Pa tudi za ceno je potrebno malo barantati. Jaz sem da 0,70 eur za en roman, ker sem jih vzela 20. Sem pa izrecno želela tiste male žepne, ki me spominjajo na moje otroštvo, babico, ležanje pod hruško in branje

vida70

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

27. jun 2012 9:50

Bom vprasala mojo mami, ce ima se doma skatlo s starimi doktor romani pa javim.

urska

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

27. jun 2012 20:29

Vida70 in usus_le hvala za odgovor, se priporočam!

Joan

nana1  

član od: 3.2.2007

sporočila: 202

27. jun 2012 21:12

Jaz jih imam kar dosti. Lahko me kontaktiraš, pa se kaj zmenive.

nana1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti