Kolo

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

26. jun 2012 21:09

No ja dorka, menda se tako dela vsaj v študentskih krogih, če ne še kasneje - ko ti ukradejo kolo si zrihtaš bando in greste še zate kakšnega ukrast in tako potem kolesa krožijo...

Viva Meier

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. jun 2012 21:17

Naši študentki so tudi ukradli eno kolo, sicer tako res staro, da nam niti ni bilo žal, zdaj se pa nenehno vozi s tistimi kolesi za izposojo (ko plačaš tri evre za leto dni na neko kartico in imaš kolo prvo uro vedno zastonj). Več ga pa običajno naenkrat niti ne potrebuje. Tako da dorka, dokler ne najdeš kaj priemrnega, so ti trije evri lahko rešitev, kaj praviš?

 

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. jun 2012 22:15

................... ukradel sem bicikl, prefarbal sm ga mal, s plave na erdečo, da n bojo me spoznal............ :

http://www.youtube.com/watch?v=kg7PJnHNCo8

Madona, zadnjih dni dve top teme: tale bicikl in ona o malo sestavin. Pošteno sem se zabaval.

ežoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

26. jun 2012 22:20

O, tole pa moj bivši sodelavec poje.

rimljanka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

26. jun 2012 22:24

Pred časom je bila na TV oddaja, v kateri so prikazovali, kako se mimoidoči ne ozirajo na očitne tatvine kolesa. Oddajo sva gledala skupaj z bratom, ki je povedal, da je videl tako krajo in da ni naredil ničesar, ker so mu nekaj dni pred tem ukradli kolo iz zaklenjene kleti, v katere je bilo vlomljeno in odnešena samo moška kolesa, tisto od svakinje je ostalo.Torej je nekdo iz bloka natančno vedel, v katero je vredno vlomiti in kaj je vredno odnesti.

Nečakinjo je tatvina tako prizadela, da mi je na uho povedala, da bo Božičku pisala, naj falotu, ki je kolo ukradel, tega vzame in ga prinese njej, da ga bo vrnila atiju.

Meni se zdi ideja s špricanjem z barvami odlična, ker nihče noče kolesa, ki je drugačen, telefonske številke pa se mi ne zdijo dovolj, sploh zato, ker bi potem lahko lastnika nadlegovali.

Naredite pa vsaj nekaj za svoje kolo: fotografirajte ga, prepišite številko in ko ga kupujete, zahtevajte potrdilo ali pogodbo. Včasih se to zelo obrestuje, ni pa veliko dela.

Aja, jaz kolesa nimam, in bi se požrla, ker sem vrgla v kason ponija, ki je bil čisto v redu, ker bi komu prišel prav.

En kolesar me je naložil na kolo, ker me je spregledal, ko se je peljal z vrečo na glavi in mi zapeljal od zadaj med noge in me zbil po tleh, drugi je zapeljal pred moj avto od avtošole, dve uri pred izpitno vožnjo in na sodišču razlagal, da sem mu peljala čez noge ( iz nezanih in nenajavljenih razlogov je zapeljal z druge strani vozišča), zadnja vožnja pa je bila usodna - krilo se mi je zapletlo med zobnike, mi ga sleklo čez sedež, sredi prometnega klanca. To je bila pred 30 leti moja zadnja vožnja s kolesom. Sicer pa živim na podeželju, z veliko klanci in kolo ni uporabno za potiskanje v hrib.

F r i n a

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

27. jun 2012 19:46

Lep pozdrav vsem

 

Včeraj sem dala oglas za kolo na bolho in... ljudje so res grozni

Kliče me gospod ,ki mi pove ,da ima kolo da mi ga podari in ko se že vse zmenva mi reče ,da hoče seveda nekaj v zameno in ga uprašam kaj in on men odgovori da hoče masažo seveda erotično v kateri morva oba uživat 

mislm KAJ?????

Res nism mogla verjet

Potem je kolegica zadnič na Bolho mislim ,da napisala če kdo ima odveč kakšn str sesalec ker je študentka si teško privošči in je dobila vsaj 10 klicev.

Ampak kakšnih klicev nvm ali ljudje so res tako pokvarjeni in iščejo sex na vsakem koraku uglavnem vsi so bli gospodje in vsak je reku da če ona pospravlja po domovih ,da bi njemu prov pršla kakšna mlada da bi z njo preživel kakšno urco za masažo ,da bi jo zadovoljij in po vrh vsega ko je odklonila so ji grozili ,da jo bodo našli in naj se jih pazi!!!!!

Še isti dan je zamenjala številko in rekla ,da ne more verjeti ,da so ljudje tako perverzni....

tako da oglas sm zbrisala na facebooku nimam sreče tako pa tudi ne... 

ampak vseeno hvala vsem res 



dorka

Sporočilo je spremenil(a) dorka dne 27. 2012 19:47

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

27. jun 2012 20:45

Joj, dorka, ti imaš pa res smolo. Same čudne reči se ti dogajajo.

Saj bo minilo. Boš videla in tudi do kolesa boš prišla, verjemi.

Držim pesti zate.

zeta

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. jun 2012 20:46

Veš kaj, dorka - prav nič na tem svetu ni zastonj. Nič. Poprečni študentje nikoli in nikjer niso plavali v denarju, so bili že boljši, pa tudi veliko hujši časi kot zdaj, ampak še vedno je bilo tako, da je imela vsaka stvar svojo ceno. Ne vem, od kod ti misel, da bi morala zato, ker si pač študentka, stvari kar dobiti zastonj. Saj ne rečem, da odobravam vsesplošno trgovanje z erotičnimi in drugimi uslugami, to je stvar dveh, da se zmenita med sabo brez kulinarike. Ampak če malo pogledaš po linkih, bicikli - taki za po mestu za ukrast - se ponujajo tam nekje okoli 40 - 50 € za komad. Ne vem, kakšne so zdaj tarife na študentskem servisu, ampak to ti je tam nekje med brati dva dni dela. Maksimalno. A se tebi to res zdi preveč za bicikel? Če je tako, potem moraš pa res razmisliti o kaki drugi valuti. 

Sonja

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

27. jun 2012 21:32

limnol je napisal/a:

Veš kaj, dorka - prav nič na tem svetu ni zastonj. Nič. Poprečni študentje nikoli in nikjer niso plavali v denarju, so bili že boljši, pa tudi veliko hujši časi kot zdaj, ampak še vedno je bilo tako, da je imela vsaka stvar svojo ceno. Ne vem, od kod ti misel, da bi morala zato, ker si pač študentka, stvari kar dobiti zastonj. Saj ne rečem, da odobravam vsesplošno trgovanje z erotičnimi in drugimi uslugami, to je stvar dveh, da se zmenita med sabo brez kulinarike. Ampak če malo pogledaš po linkih, bicikli - taki za po mestu za ukrast - se ponujajo tam nekje okoli 40 - 50 € za komad. Ne vem, kakšne so zdaj tarife na študentskem servisu, ampak to ti je tam nekje med brati dva dni dela. Maksimalno. A se tebi to res zdi preveč za bicikel? Če je tako, potem moraš pa res razmisliti o kaki drugi valuti. 



Sonja

 

Kot prvo sama nisem študentka,pred kratkim sem ostala brez službe in vem ,da ima vsaka stvar svojo ceno

Z denarjem ki sem ga prihranla ,ko sem še imela službo se preživljam iz dneva v dan.Delam priložnostna dela ,da lahko plačam položnice in hrano.

Doma žal ne morem živet zato morem plačevati tudi najemnino in čisto preprosto sem uprašala če ima kdo slučajno kakšn kolo!!

nevem v čem je zdj tukj problem...

dorka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti